Kościelisko
Kultura
Osiecka Jazzowo w Gminie Kościelisko w wykonaniu Martyny Kasprzyckiej
Niedziela, 16 sierpnia 2020 r.
Autor: Piotr Korczak
Autor: Piotr Korczak
W naszych uszach wciąż brzmi muzyka z pięknego koncertu Martyny Kasprzyckiej i Wojciecha Inglota. "Pamiętajmy o Osieckiej" tak brzmiał tytuł koncert Martyny Kasprzyckiej laureatki 1 miejsca w II etapie Festiwalu ktory odbył się na scenie plenerowej w Kościelisku na Chotarzu.
Zobacz w naszym sklepie:
- Spinka góralska XIX
Metalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z srebrną małą szarotką. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 15 cm. 260 zł - Wisiorek "Panda"
Sam miś, szklany Lampwork + szklane koraliki. obw. 53 cm dług. zawieszki 2 cm. 70 zł - Aniołek średni II
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa. 13 zł
Galerie zdjęć:
Osiecka Jazzowo w Gminie Koscielisko w wykonaiu Martyny KasprzyckiejAutor zdjęć: Piotr Korczakobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 21



