PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Wrzesień 2016 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Kościelisko

Sport

VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Sołtysa Kościeliska

Piątek, 23 września 2016 r.
Autor: Monika Pitoń

VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Sołtysa KościeliskaW niedzielę 18 września 2016 roku na boisku Orlik przy szkole odbył się VII Turniej Piłki Nożnej w Polanach o Puchar Sołtysa Wsi Kościelisko. Idąc na boisko raczej nie spodziewałam się spotkać graczy. Ale ani siąpiący deszcz, przenikliwe zimno ani pierwsze podmuchy jesiennej aury nie przestraszyły dzielnych zawodników. W każdym razie nie wszystkich. Tytuł z roku ubiegłego obroniła drużyna z Gronia, aczkolwiek konkurencja tym razem była mniejsza.


Okazały puchar , gratulacje i nagrody wręczył główny organizator i patron turnieju, Mateusz Nędza-Kubiniec, Sołtys Wsi Kościelisko i Radny Powiatu Tatrzańskiego.  Najlepszym strzelcem turnieju z dorobkiem pięciu bramek został Andrzej Nędza-Kubiniec, a tytuł najlepszego bramkarza zdobył Patryk Nędza. Nagrody ufundowali: Wójt Gminy Kościelisko, Starosta Powiatu Tatrzańskiego Piotr Bąk, Sołtys wsi Kościelisko Mateusz Nędza-Kubiniec, Dyrektor TPN Szymon Ziobrowski, Prezesi Term Chochołowskich Stanisław Tyrała i Krzysztof Witek  oraz Barbara i Jan Bukowscy właściciele pensjonatu Willa Izydor. Nad przebiegiem i organizacją turnieju czuwali Danuta i Jan Michalik, sędziował  Janusz Szczepaniak- Krupowski. Po zakończeniu zmagań turniejowych rozlosowano również wśród publiczności nagrody w podziękowaniu za gorący doping. Za rok następny Turniej- zapraszamy. 

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Bańka choinkowa IBańka choinkowa IBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł
  • Okładka na zeszyt IOkładka na zeszyt ILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm.
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.