PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Kościelisko

Wiadomości

Gmina Kościelisko w obiektywie - konkurs

Piątek, 11 października 2013 r.
Autor: Maciej Stasiński

Gmina Kościelisko w obiektywie - konkurs"Gmina Kościelisko w obiektywie". Organizatorem konkursu fotograficznego –„Gmina Kościelisko w obiektywie” jest Urząd Gminy Kościelisko ul. Strzelców Podhalańskich 44 zwanym dalej Organizatorem. Celem konkursu jest wyłonienie fotografii związanych z Gminą Kościelisko, które zostaną wykorzystane w kalendarzu na rok 2014 oraz w folderze promującym Gminę Kościelisko. W konkursie może wziąć udział każdy, kto fotografuje , zarówno amatorsko jak i zawodowo, dalej zwanym Uczestnikiem.


Regulamin Konkursu Fotograficznego

1. Organizator

Organizatorem konkursu fotograficznego –„Gmina Kościelisko  w obiektywie” jest Urząd Gminy Kościelisko ul. Strzelców Podhalańskich 44 zwanym dalej Organizatorem.

2. Cel Konkursu

Celem konkursu jest wyłonienie fotografii związanych z Gminą Kościelisko, które zostaną wykorzystane w kalendarzu na rok 2014 oraz w folderze promującym Gminę Kościelisko.

3. Uczestnicy

W konkursie może wziąć udział każdy, kto fotografuje , zarówno amatorsko jak i zawodowo, dalej zwanym Uczestnikiem.

4. Warunki przystąpienia do konkursu.

Konkurs trwa od 11 października 2013r. do 24 października 2013r.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie fotografii do Organizatora w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 października 2013r.

5. Wymagania dotyczące prac konkursowych.

Zdjęcia nadesłane na konkurs muszą spełniać następujące wymagania techniczne:

• Dotyczyć tematyki konkursu, która obejmuje fotografie krajobrazu, inwestycji, imprez kulturalnych i sportowych i muszą dotyczyć Gminy Kościelisko.

• Zostać zapisane jako pliki cyfrowe w formacie JPG na nośniku oraz dostarczone do Urzędu Gminy Kościelisko ul. Strzelców Podhalańskich 44 , 34-511 Kościelisko pokój nr 16

     Każdy uczestnik może nadesłać dowolną liczbę zdjęć. Do uczestnika należy wybór tematyki. Tematyka prac może być różnorodna. Organizator zastrzega sobie wybór określonych zdjęć z przesłanych na konkurs przez uczestnika   bez uwzględnienia w Konkursie pozostałych prac Uczestnika.

6. Finał i rozstrzygnięcie konkursu.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do dnia 5 listopada 2013r.

W wyniku konkursu zostanie wyłonione maksymalnie 100 zdjęć.

Organizator Konkursu skontaktuje się telefonicznie z laureatami konkursu .

Wyniki zostaną również ogłoszone na stronie internetowej Organizatora.

Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania nagrodzonych zdjęć  w folderach reklamowych, materiałach promocyjnych oraz kalendarzu.

7. Nagrody

Organizator za każde nagrodzone zdjęcie przewidział gratyfikację finansową. W każdej publikacji wykorzystującej zdjęcie Uczestnika zostanie ono podpisane imieniem i nazwiskiem wykonawcy.

8. Postanowienia dodatkowe.

Organizator nie zwraca żadnych kosztów związanych z ich uczestnictwem  w Konkursie.

Odpowiedzialność za naruszenie praw osób trzecich do zdjęcia nadesłanego na Konkurs w całości ponosi Uczestnik Konkursu.

Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania wyłonionych w Konkursie zdjęć w publikacjach i wszelkich działaniach promocyjnych.

Uczestnik ma obowiązek zwolnić Organizatora w całości od wszelkiej odpowiedzialności jaka zostałby nałożona z tytułu naruszenia w pracach praw osób trzecich, w tym osobistych lub majątkowych praw autorskich.

9. Postanowienia końcowe.

Organizator uprawniony jest do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu.

Przystąpienie do konkursu jest dobrowolne i jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych postanowień Regulaminu.

Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora na potrzeby Konkursu. Uczestnicy maja prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz do ich poprawiania.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują powszechne przepisy prawa, w szczególności przepisy kodeksy cywilnego oraz ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2000r. , nr 80 , poz. 904 z poź. Zm.)

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa XITorebka filcowa XITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA - dodatkowo...
    160 zł
  • SAGA - Trebunie TutkiSAGA - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Stanisław Trebunia-Tutka , Henryk Trebunia-Tutka...
    25 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.