PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Kościelisko

Wiadomości

Gmina Kościelisko w obiektywie - konkurs

Piątek, 11 października 2013 r.
Autor: Maciej Stasiński

Gmina Kościelisko w obiektywie - konkurs"Gmina Kościelisko w obiektywie". Organizatorem konkursu fotograficznego –„Gmina Kościelisko w obiektywie” jest Urząd Gminy Kościelisko ul. Strzelców Podhalańskich 44 zwanym dalej Organizatorem. Celem konkursu jest wyłonienie fotografii związanych z Gminą Kościelisko, które zostaną wykorzystane w kalendarzu na rok 2014 oraz w folderze promującym Gminę Kościelisko. W konkursie może wziąć udział każdy, kto fotografuje , zarówno amatorsko jak i zawodowo, dalej zwanym Uczestnikiem.


Regulamin Konkursu Fotograficznego

1. Organizator

Organizatorem konkursu fotograficznego –„Gmina Kościelisko  w obiektywie” jest Urząd Gminy Kościelisko ul. Strzelców Podhalańskich 44 zwanym dalej Organizatorem.

2. Cel Konkursu

Celem konkursu jest wyłonienie fotografii związanych z Gminą Kościelisko, które zostaną wykorzystane w kalendarzu na rok 2014 oraz w folderze promującym Gminę Kościelisko.

3. Uczestnicy

W konkursie może wziąć udział każdy, kto fotografuje , zarówno amatorsko jak i zawodowo, dalej zwanym Uczestnikiem.

4. Warunki przystąpienia do konkursu.

Konkurs trwa od 11 października 2013r. do 24 października 2013r.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie fotografii do Organizatora w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 października 2013r.

5. Wymagania dotyczące prac konkursowych.

Zdjęcia nadesłane na konkurs muszą spełniać następujące wymagania techniczne:

• Dotyczyć tematyki konkursu, która obejmuje fotografie krajobrazu, inwestycji, imprez kulturalnych i sportowych i muszą dotyczyć Gminy Kościelisko.

• Zostać zapisane jako pliki cyfrowe w formacie JPG na nośniku oraz dostarczone do Urzędu Gminy Kościelisko ul. Strzelców Podhalańskich 44 , 34-511 Kościelisko pokój nr 16

     Każdy uczestnik może nadesłać dowolną liczbę zdjęć. Do uczestnika należy wybór tematyki. Tematyka prac może być różnorodna. Organizator zastrzega sobie wybór określonych zdjęć z przesłanych na konkurs przez uczestnika   bez uwzględnienia w Konkursie pozostałych prac Uczestnika.

6. Finał i rozstrzygnięcie konkursu.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do dnia 5 listopada 2013r.

W wyniku konkursu zostanie wyłonione maksymalnie 100 zdjęć.

Organizator Konkursu skontaktuje się telefonicznie z laureatami konkursu .

Wyniki zostaną również ogłoszone na stronie internetowej Organizatora.

Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania nagrodzonych zdjęć  w folderach reklamowych, materiałach promocyjnych oraz kalendarzu.

7. Nagrody

Organizator za każde nagrodzone zdjęcie przewidział gratyfikację finansową. W każdej publikacji wykorzystującej zdjęcie Uczestnika zostanie ono podpisane imieniem i nazwiskiem wykonawcy.

8. Postanowienia dodatkowe.

Organizator nie zwraca żadnych kosztów związanych z ich uczestnictwem  w Konkursie.

Odpowiedzialność za naruszenie praw osób trzecich do zdjęcia nadesłanego na Konkurs w całości ponosi Uczestnik Konkursu.

Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania wyłonionych w Konkursie zdjęć w publikacjach i wszelkich działaniach promocyjnych.

Uczestnik ma obowiązek zwolnić Organizatora w całości od wszelkiej odpowiedzialności jaka zostałby nałożona z tytułu naruszenia w pracach praw osób trzecich, w tym osobistych lub majątkowych praw autorskich.

9. Postanowienia końcowe.

Organizator uprawniony jest do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu.

Przystąpienie do konkursu jest dobrowolne i jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych postanowień Regulaminu.

Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora na potrzeby Konkursu. Uczestnicy maja prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz do ich poprawiania.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują powszechne przepisy prawa, w szczególności przepisy kodeksy cywilnego oraz ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2000r. , nr 80 , poz. 904 z poź. Zm.)

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Ogródek 2"Wisiorek "Ogródek 2"Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 4,8 cm. Obw. 70 cm.
    30 zł
  • Ludowe etui na tablet VIILudowe etui na tablet VIILudowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Wisior "Kula Jadeitu"Wisior "Kula Jadeitu"Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.