Kościelisko
Zaproszenia
Kiermasz świąteczny
18–19 kwietnia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko zaprasza na „Kiermasz świąteczny” w dniach 11-19 kwietnia w godzinach 8.30 do 16.30 (za wyjątkiem soboty i niedzieli) do siedziby przy ul. Nędzy-Kubińca 76.
Podczas kiermaszu można nabyć m.in. pisanki, ceramikę, koszyczki, obrusy, kartki świąteczne wykonane przez uczniów szkół gminy Kościelisko i nie tylko, oraz palmy wielkanocne.
Informacja pod nr tel. 182070051.
Zapraszamy serdecznie!!!
Zobacz w naszym sklepie:
- 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem
Dwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...35 zł - Naszyjnik "Cukierkowy"
Naszyjnik z kulek agaru oraz koralików szkła Weneckiego - vintage. Obwód 50 cm. 65 zł - Torebka filcowa II
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA -...160 zł



