PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Kościelisko

Zaproszenia

Gmina Kościelisko zaprasza na Majowe Bieganie

Sobota, 14 maja 2011 r.
Autor: AKS

Gmina Kościelisko zaprasza na Majowe BieganiePo raz pierwszy mieszkańcy Gminy Kościelisko i goście tu wypoczywający będą mogli uczestniczyć w ogólnopolskiej akcji Polska Biega. Tegoroczna trasa to różne trasy biegowe dopasowane do wieku uczestników. Ta główna to odcinek o długość około 3,6 km.


Start odbędzie się przy parkingu, przy wlocie do Dol. Chochołowskiej. Trasa prowadzi przez Polane Brzyzek na Polane Biały Potok szlakiem Pod Reglami.

W dniu akcji, tj. 14 maja o godz. 11.00, wystartować może każdy, każdy kto ma ochotę zażyć choć odrobinę aktywności fizycznej i zdrowej rywalizacji.
Zapisy zaczną się już od godz. 9.00 w biurze zawodów przy starcie. Zgłoszenia można przesyłać do 12 maja na adres oswiatapromocja@koscielisko.com.pl w temacie wpisując POLSKA BIEGA. Prawidłowe zgłoszenie powinno zabierać Imię Nazwisko, ew. klub lub organizację którą reprezentują zawodnicy, wiek, numer kontaktowy oraz oświadczenie biegacza lub jego rodzica (w przypadku osoby niepełnoletniej).
Oświadczenia do pobrania na stronie www.polskabiega.pl

Na mecie dla zawodników czeka wspólny posiłek przy ognisku i dyplomy za udział.

Biegać może każdy, dlatego zapraszamy całe rodziny, młodzież, osoby starsze i wszystkich tych, którzy chcą się przyłączyć i wspólnie z nami świętować w taki właśnie aktywny sposób.

"Polska Biega", to ogólnopolska akcja społeczna, której celem jest propagowanie zdrowego stylu życia. Akcja, organizowana jest przez Gazetę Wyborczą. Jej celem jest zachęcanie Polaków do aktywnego spędzania wolnego czasu i zdrowego stylu życia. Tegoroczna akcja w całej Polsce trwa od 13-15 maja 2011.

Ważne informacje:
Ogólnopolska akcja Polska Biega
Organizator: Urząd Gminy Kościelisko
Termin: 14 maja 2011 r. (sobota)
Miejsce: Witów – Dolina Chochołowska
Start: 11.00 – parking przy wlocie do Dol. Chochołowskiej
Meta: j/w
Zgłoszenia indywidualne - 9.00 - 10.30 w biurze zawodów zlokalizowanym przy starcie
Zgłoszenia indywidualne i grupowe - mailowo, telefonicznie lub osobiście do 12 maja 2011 r.
E-mail: oswiatapromocja@koscielisko.com.pl
tel: 18 20 79 100 / 104 wew. 32, P. Anna Fidermak
Urząd Gminy Kościelisko

Oświadczenia do pobrania oraz więcej informacji również na www.polskabiega.pl
Polska Biega. Gmina Kościelisko również.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce XGrafika Folk w ramce XGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Bańka choinkowa IIBańka choinkowa IIBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł
  • Okładka na zeszyt IOkładka na zeszyt ILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm.
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.