PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

MFFZG - konferencja prasowa w samym sercu Krakowa

Sobota, 20 czerwca 2015 r.   Autor: Anna Karpiel-Semberecka UMZ

MFFZG - konferencja prasowa w samym sercu Krakowa12 czerwca w pięknych wnętrzach Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach odbyła się konferencja prasowa poświęcona zbliżającemu się 47. Międzynarodowemu Festiwalowi Folkloru Ziem Górskich oraz obchodom Roku Witkiewiczów. Wcześniej na Rynku Głównym prezentował się Regionalny Zespół „Giewont”, który muzyką, śpiewem i tańcem zapraszał na zakopiański festiwal. Podczas konferencji Zastępca Burmistrza Miasta Agnieszka Nowak-Gąsienica zaprosiła wszystkich do Zakopanego na wydarzenia nadchodzącego sezonu letniego, a Dyrektor Biura Promocji Zakopanego Andrzej Kawecki zachęcał do uczestniczenia w Międzynarodowym Festiwalu Folkloru Ziem Górskich, który odbędzie się w dniach 20-29 sierpnia. czytaj więcej

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.