PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Patronat medialny WATRA

FTCh „Szukałem Was…” - dzień 2

Sobota, 21 maja 2016 r.   Autor: Maciej Stasiński

FTCh „Szukałem Was…” - dzień 2Drugi dzień XI Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej „Szukałem Was…”. Msza Święta – Centrum Formacyjno – Szkoleniowym „Księżówka” i spotkanie z wyjatkowym gościem. Wycieczka na Kalatówki do Pustelni Brata Alberta. Góralskie warsztaty muzyczne. Koncert zespołu „Chrzan” – laureata Salwatoriańskiego Festiwalu Piosenki Religijnej w Trzebnicy oraz koncert Maleo Reggae Rockers. W Roku Miłosierdzia hasłem przewodnim festiwalu stały się słowa Świętego Jana Pawła II „Otwórzcie się na największy dar Boga, na Jego miłość, która przez Krzyż Chrystusa objawiła się światu jako miłość miłosierna. Bądźcie gotowi świadczyć sprawie człowieka. Pomóżcie współczesnemu człowiekowi zaznawać miłosiernej miłości Boga! Niech w jej blasku i cieple ocala swoje człowieczeństwo!” czytaj więcej


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.