PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Leśnica Groń

Zaproszenia

IV Koncert Wspomnień Leśnica Groń w hołdzie dla Jana Pawła II

Środa, 7 kwietnia 2010 r.
Autor: Krystyna Witek

IV Koncert Wspomnień Leśnica Groń w hołdzie dla Jana Pawła IICorocznym zwyczajem 7 kwietnia (środa) 2010r odbędzie się koncert wspomnień poświęcony osobie Ojca Świętego Jana Pawła II. Celem konkursu jest rozwój zainteresowań i pogłębianie wiedzy wśród dzieci i młodzieży. Głównym organizatorem jest Muzyka Janusza Pilnego z Leśnicy. Przegląd składa się z 5 części: śpiew solowy, śpiew grupowy, recytacja, twórczość plastyczna, konkurs wiedzy o Janie Pawle II dla Szkół podstawowych i Gimnazjum.


Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zeszłego roku wzięło w nim udział około 400 dzieci z: Gronkowa, Odrowąża Podhalańskiego, Zaskala, Witowa, Białki Tatrzańskiej, Chochołowa, Białego Dunajca, Brzegów, Leśnicy, Szaflar, Ratułowa, Zakopanego, Gliczarowa i innych okolic. Uroczyste zakończenie koncertu i oficjalne ogłoszenie wyników z konkursu śpiewy i recytacji odbędzie się 11 kwietnia (niedziela) o godz. 11.30 z Kościele pw. Św. Jacka Groń Leśnica. Podczas podsumowania konkursu odbędzie się koncert kameralnego chóru „Canticum Canticorum” z Kraśnika oraz wspólne wykonanie utworów w dziećmi i młodzieżą z Podhala biorąca udział w konkursach; podczas koncertu będą pokazywane audiowizualne fragmenty o Janie Pawle II.
 Program imprezy:
12.00 Msza Święta w Kościele parafialnym w Groniu
13.00 Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod pomnikiem Jana Pawła II
13.30 Rozpoczęcie koncertu w remizie O.S.P. Leśnica-Groń. Koncert Rodzinnej Muzyki Mrowców z Szaflar
14.30 Uroczyste rozdanie nagród z konkursu plastycznego.
15.00 Rozpoczęcie konkursu śpiewu i recytacji.
15.00 Międzyszkolny konkurs wiedzy o Janie Pawle II
20.30 Wyjście z pochodniami od Remizy OSP na Wierch Stefański
21.37 Rozpalenie watry na Wierchu Stefańskim, zakończenie modlitwą i apelem Jasnogórskim.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Okładka na zeszyt IVOkładka na zeszyt IVLudowe okładka na zeszyt (A5) z czarnego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm.
    30 zł
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł
  • Ludowe etui na tablet IIILudowe etui na tablet IIILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.