PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Ludźmierz

Zaproszenia

Zimowe Zawody Konne w Skokach Przez Przeszkody i Zrywce Drzewa Na Śniegu „Puchar Tatr”

Niedziela, 17 lutego 2013 r.
Autor: AKS

Zimowe Zawody Konne w Skokach Przez Przeszkody i Zrywce Drzewa Na Śniegu „Puchar Tatr”Stowarzyszenie Jeździeckie PRO-NATI działające przy stadninie koni w Ludźmierzu zaprasza 17 lutego br. o godz. 11.00 na zawody konne i tym samym do reaktywacji współzawodnictwa hippicznego w zimowej scenerii.


Zmagania odbędą się w Ludźmierzu przy ul. Podhalańskiej (obok jezior) i będą nawiązywać do dawnych tradycji zakopiańskich konkursów skoków przez przeszkody na śniegu.

Rozpoczynając pierwszą edycję Zimowych Zawodów Konnych na Śniegu mamy nadzieję, że spotka się ona z przychylnym przyjęciem zarówno ze strony zawodników, trenerów, jak i sympatyków tej dyscypliny jeździeckiej, a w przyszłości przedsięwzięcie to będzie kontynuowane. Do udziału w zawodach zapraszamy wszystkich jeźdźców z Podhala i okolic. Z kolei do konkursu zrywki drzewa gazdów pracujących z końmi.

 

Zapisy zawodników od godziny 10:00

Rozpoczęcie zawodów godz. 11:00

 

Program zawodów:

11:00   Konkurs skoków 60 cm

12:00   Konkurs skoków 80 cm

13:30   Konkurs Zrywki drzewa

14:30   Konkurs skoków 100 cm 

 

Regulamin zawodów oraz  karta zgłoszenia dla zawodników znajdują się na stronie www.pro-nati.pl. Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego 2013 r.

Wszelkich informacji na temat zawodów udziela Wojciech Ścisłowicz, tel. 609098655

W trakcie zawodów, miejscu ich rozgrywania, będzie działał punkt gastronomiczny oraz wystąpi Kapela Regionalna. 

Organizacja pierwszej edycji Zimowych Zawodów Konnych na Śniegu, po ponad półwiecznej przerwie, możliwa jest dzięki dofinansowaniu Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie ze środków unijnych PROW na lata 2007-2013 Programu Leader.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży IAniołek duży IAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    16 zł
  • Zbójnickie czakoZbójnickie czakoZbójnickie czako wykonane z sukna w kolorze brązowym z sztywną wkładką skórzaną. Czako posiada orle pióro z zdobioną metalową okuwką z mosiądzu. Z guzem zdobionym rozetą...
    950 zł
  • Torebka filcowa ITorebka filcowa ITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.