Niedzica
Zaproszenia
Walentynki na stoku
Sobota, 13 lutego 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Ośrodek Narciarski Polana Sosny 13 lutego zaprasza na "Walentynki na stoku".
Walentynki na stoku
Ośrodek Narciarski Polana Sosny
13.02.2010, godz. 11:00 – 15.00
PROGRAM:
11.00. Otwarcie imprezy przywitanie uczestników
11.10. Śnieżny wyścig na jabłuszkach
12.00. Budowle śniegowe
12.30. Rzut śnieżką do celu
13.00. Zawody narciarskie parami dla najmłodszych
13.30. Wyścig zaprzęgów saneczkowych
14.00. Konkurs budowy płaskorzeźby – Śniegowe Serce
14.30. Walentynkowy konkurs wokalny
15.00 Zakończenie wspólnym grillowaniem
Po każdej konkurencji rozdanie nagród oraz dyplomów
Zobacz w naszym sklepie:
- Spinka góralska II
Metalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z szarotką w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm. 290 zł - Torebka filcowa XVI
Torebka filcowa z ludowym motywem. Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki. Szerokość ok. 25 cm Wysokość ok. 30 cm Wysokość z rączkami ok. 94 cm Materiał: Filc...70 zł - Torebka filcowa VII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek błyskawiczny...160 zł



