PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Niedzica

Zaproszenia

Ekspresem na Minigolfa

Sobota, 17 lipca 2010 r.
Autor: Maciej Stasiński

Niedzica staje się bogatsza o nowe atrakcje! Przy Hotelu „Pieniny” ** w Niedzicy będzie można pograć w minigolfa, skorzystać z przyhotelowej plaży, a trasę pomiędzy Koroną Zapory i Polaną Sosny pokonać kolejką. 17.07.2010 odbędzie się otwarcie pola do minigolfa przy Hotelu „Pieniny” ** oraz kolejki – Ekspres Wolski. Gra w minigolfa i przejazdy kolejką tylko w tym dniu będą darmowe. Ekspres będzie wozić gości z Korony Zapory na Parking dolny Elektrowni Wodnej oraz na Polanę Sosny i z powrotem. Tylko w tym dniu Ekspres podjeżdżać będzie również pod Hotel „Pieniny” ** i wozić chętnych na minigolfa.


Część oficjalna otwarcia Ekspresu i Minigolfa rozpocznie się o godz. 18.00 na Koronie Zapory. Zagra Orkiestra Dęta z Łapsz Wyżnych, następnie odbędzie się uroczysty przejazd Ekspresu do Hotelu „Pieniny”**, gdzie oprócz otwarcia pola do Minigolfa na gości czekają atrakcje, m. in.: miniturniej minigolfa z nagrodami, strzelanie do celu z Markera, konkursy dla dzieci i zabawa pod gwiazdami.

Przez cały sezon wszyscy goście parkujący samochody osobowe na dolnym parkingu przy zaporze, przejazd Ekspresem na Koronę zapory będą mieli darmowy, natomiast dla wycieczek autokarowych cena wyniesie 50 gr./os.

Pole do Minigolfa dostępne będzie dla wszystkich chętnych - zarówno gości hotelu jak i osoby z zewnątrz. W lipcu Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl przygotowało promocyjną cenę na grę w Minigolfa – tylko 1 zł/godz./os. Po grze można odpocząć w hotelowym ogrodzie lub spróbować specjałów restauracji „Zielony Zakątek”. Można także skorzystać z nowopowstałej plaży nad Niedziczanką, boiska do siatkówki, kortu do tenisa, salonu odnowy biologicznej (sauny, jacuzzi, solarium, siłownia) oraz wypożyczalni rowerów górskich.


Lato to czas spotkań w gronie rodzinnym, wypadów za miasto ze znajomymi
i wspólnych okazji do spędzenia wolnego czasu. Świetną okazją do relaksu i spędzenia przyjemnych chwil na świeżym powietrzu z przyjaciółmi oraz rodziną jest gra w Minigolfa.
Golf to dyscyplina uznawana za sport elitarny, tylko dla wybranych. Minigolf natomiast nie wymaga szczególnych umiejętności, nakładów pieniężnych i może być na co dzień łatwo dostępny dla zainteresowanych. Niezwykłą zaletą minigolfa jest zdrowa rywalizacja – dosłownie i przenośnie, ponieważ przebywamy na świeżym powietrzu w gronie bliskich osób, uczymy swoje dzieci zdrowej rywalizacji. Gra nie wymaga pośpiechu, nie liczy się czas tylko liczba wykonanych uderzeń. W tym czasie panie mogą zażyć ciepła promieni słonecznych, panowie w spokoju porozmawiać, dzieci mogą przenieść swoje emocje ze świata wirtualnych gier do rzeczywistości. To naprawdę fajna rozrywka dla każdego niezależnie od wieku.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek średni IIAniołek średni IIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Magnes Folk na lodówkę XMagnes Folk na lodówkę XMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.