PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Kultura

Jasełka w „Chatce”

Poniedziałek, 30 stycznia 2012 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-Pawlik- Życzę wszystkim państwu, aby ta praca przynosiła wam satysfakcję. Jest to praca trudna, odpowiedzialna, ale myślę że i w jakimś stopniu wdzięczna, poprzez efekt jaki dziś widzieliśmy – powiedział Burmistrz Marek Fryźlewicz po zakończeniu jasełkowego przedstawienia w wykonaniu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Chatka” działającego przy nowotarskim kole terenowym Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.


– Pomagacie tym, którym jest najtrudniej w dzisiejszej rzeczywistości – podkreślił.

- Dziękuję za słowa otuchy i docenienia naszej pracy, ale również za wspieranie nas cały rok w tych różnych trudnych sprawach, za tę pomoc i za to że zawsze możemy znaleźć wsparcie i to dobre słowo w każdej sytuacji – dziękowała w imieniu podopiecznych, ich rodziców i terapeutów Iwona Bryniarska, kierownik ŚDS.

Współpraca miasta z PSOUU i prowadzoną przez Stowarzyszenie „Chatką” jest bardzo dobra. Końcem grudnia w wyniku rozstrzygnięcia otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych Miasta Nowy Targ w zakresie pomocy społecznej w roku 2012, udzielono Polskiemu Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Nowym Targu dotację celową w wysokości 328.680 zł z przeznaczeniem na prowadzenie właśnie Środowiskowego Domu Samopomocy.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży VAniołek duży VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Naszyjnik "Cukierkowy"Naszyjnik "Cukierkowy"Naszyjnik z kulek agaru oraz koralików szkła Weneckiego - vintage. Obwód 50 cm.
    65 zł
  • Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletka, z koralików z korala fasetowanego, rurek - koral i pastylek - szkło. Plus masa perłowa - zawieszka. Obw 20,5 cm
    70 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.