PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Kultura

„Mój zaułek”

Piątek, 15 lutego 2013 r.
Autor: MOK Nowy Targ

„Mój zaułek”„Mój zaułek” to tytuł projektu skierowanego do nowotarżan. Jego celem jest budowanie więzi społecznych poprzez wzajemne oddziaływanie ludzi i miejsc. „Mój zaułek” to propozycja dla każdego, kto posiada aparat lub telefon komórkowy z funkcją aparatu, to propozycja dla fotografujących zakamarki, ukryte zakątki naszego Miasta, to w końcu okazja do podzielenia się swoim spojrzeniem na ulubione miejsca. „Mój zaułek”, mój Nowy Targ, moja mała ojczyzna… Stwórzmy niecodzienny obraz naszego Miasta zbudowany ze spojrzeń jego Mieszkańców.


 1. Organizatorem projektu jest Miejski Ośrodek Kultury, al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ
 2. Uczestnikiem projektu może być każdy nowotarżanin od 14 roku życia. Projekt otwarty jest dla każdego, kto chce się podzielić swym „spojrzeniem” na miasto w którym mieszka.
 3. Uczestnik powinien dostarczyć do dnia 17 maja 1 zdjęcie formatu A4 lub większe ilustrujące powyższy temat.
 4. Fotografia powinna być opisana na odwrocie: autor/wiek/ tytuł zdjęcia/ data./(ewentualny adres lub mail do zaproszenia na wernisaż)
 5. Fotografia uczestnika wystawy przechodzi na własność Organizatora, który zastrzega sobie prawo ewentualnej publikacji.
 6. Fotografie uczestników projektu zostaną zaprezentowane na wystawie, która odbędzie się w czerwcu 2013 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.
 7. Ilość fotografii prezentowanych na wystawie jest ograniczona powierzchnią holu wystawowego (100-200szt). 

 

Więcej informacji pod adresem:

gabriel_wolski@mok.nowytarg.pl

lub tel. tel. / fax. 18 266 21 32

kurator projektu Gabriel Wolski

Zobacz w naszym sklepie:
 • Magnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
  7 zł
 • Torebka filcowa IVTorebka filcowa IVTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamyka na zatrzaski. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Szerokość ok. 33 cm Wysokość ok. 31...
  130 zł
 • Falkon szklany IIFalkon szklany IIFalkon szklany w postaci cylindra z lekko wklęsłymi ścianami, z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 35 cm, średnica 14 cm.
  130 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.