PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Sprzątanie świata 2012

Piątek, 12 października 2012 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

Fot. Z archiwum Referatu Ochrony Środowiska przedstawia dzikie wysypisko przy ul. Kokoszków BocznaAż 43 tony i 460 kg śmieci z zanieczyszczonych ogólnodostępnych miejsc naszego miasta zebrali uczniowie nowotarskich szkół w ramach przeprowadzonej wiosennej i jesiennej akcji „Sprzątanie świata”. Ta ogromna masa odpadów trafiła dzięki Zakładowi Gospodarczemu Zieleni i Rekreacji do unieszkodliwienia na sortownię odpadów komunalnych zlokalizowaną przy ul. Jana Pawła II 115 w Nowym Targu i prowadzoną przez spółkę IB.


Akcję jak co roku zorganizował Referat Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Nowego Targu, którego pracownicy apelują do wszystkich naszych Mieszkańców aby czystość i porządek naszego najbliższego otoczenia nie były nam obojętne, a wtedy wszystkim nam będzie żyło się lepiej.

Zapewne nikt z nas nie chce doświadczać takich właśnie widoków. Zatem szanujmy wszyscy piękno otaczającej nas przyrody.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Aniołek duży IIIAniołek duży IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Wisiorek "Ogródek 3"Wisiorek "Ogródek 3"Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 6 cm. Obw. 70 cm.
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.