PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Sympozjum "Magia - cała prawda"

Sobota, 27 marca 2010 r.
Autor: AKS

"Magia - cała prawda" - to tytuł sympozjum, które odbędzie 27 marca w Nowym Targu przy parafii św. Jadwigi Królowej. Wśród prelegentów znaleźli się duchowni, egzorcyści, dziennikarze. Nie zabraknie świadectw byłego bioenergoterapeuty.


Ks. Henryk Paśko, proboszcz parafii św. Jadwigi Królowej, głównego organizatora sympozjum przyznaje, że w mediach co raz mniej mówi się o zagrożeniach jakie niesie ze sobą magia i okultyzm.

"Postanowiliśmy przybliżyć ten problem. Zaprosiliśmy wielu wybitnych prelegentów, którzy są specjalistami w tematyce zagrożeń wynikających z magii i okultyzmu" - mówi ks. Paśko.

Sympozjum rozpocznie się Mszą św., która odbędzie się 27 marca 2010 r. w kościele św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu, przy ul. Ludźmierskiej 17. W programie znalazło się wiele ciekawych referatów i świadectw. Wykład pt. "Magia w Biblii i nauczaniu Ojców Kościoła" wygłosi ks. dr Mariusz Terka z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zaproszenie do udziału w sympozjum przyjął także wieloletni egzorcysta, ks. Piotr Kocur.

Z uczestnikami sympozjum spotka się także Krzysztof, były bioenergoterapeuta. Uczestnicy sympozjum obejrzą również multimedialne świadectwo Leszka Dokowicza, operatora filmowego, autora filmu "Egzorcyzmy Anneliese Michel". Zaraz po nim będzie można wysłuchać wykładu "Okultyzm i Harry Potter" o. dr hab. Aleksandra Posackiego, teologa, filozofa i demonologa, autora "Encyklopedii zagrożeń duchowych", "Psychologii i New Age" oraz wielu innych publikacji.

Ciekawie zapowiada się również wykład i spotkanie z s. Michaelą Pawlik, dominikanką, która opowie o praktykach hinduizmu i duchowości Wschodu.

Przez cały dzień trwania sympozjum będzie można na stoiskach wydawniczych nabyć unikalne publikacje i materiały wizualne związane z tematami poruszanymi na sympozjum.

Patronat nad sympozjum objęli: Radio Alex, "Miłujcie się!", "Edycja Świętego Pawła", "Gość Niedzielny", "Nasz Dziennik", Urząd Miasta Nowy Targ.

Sympozjum będą transmitować na żywo rozgłośnie internetowe, można je znaleźć pod adresem: http://www.drogaswieta.odnowa.org/ oraz http://www.mati.com.pl/radio

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Ogródek 5"Wisiorek "Ogródek 5"Wisiorek, z sukna i cekin. Średnica zawieszki 3 cm. Obw. 70 cm
    30 zł
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł
  • Grafika Folk w ramce XGrafika Folk w ramce XGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.