PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Ostatnie eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów

Sobota, 10 marca 2012 r.
Autor: Tauron Bachleda Ski

Ostatnie eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów10 marca na Długiej Polanie w Nowym Targu odbędą się ostatnie eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów. Zawody są częścią programu TAURON Bachleda Ski.


Przed miłośnikami narciarstwa alpejskiego już ostatnia szansa, aby zakwalifikować się do finału Mistrzostw Polski Amatorów. Tym razem amatorzy będę się ścigać na Długiej Polanie w Nowym Targu. Klimat Podhala i gorąca atmosfera imprez TAURONA z pewnością będą sprzyjać sportowej walce. Uczestnicy przydzieleni do odpowiednich kategorii na podstawie płci i wieku, rywalizować będą w slalomie gigancie. Emocji nie zabraknie, tym bardziej że zawody te będą jednocześnie Otwartymi Mistrzostwami Krakowa.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz na stronie internetowej http://www.narty.krakow.pl/index.php?idmem=3&idmes=2. Zapisy będą możliwe również na stoku w dniu zawodów od godz. 09:30 do 10:30. Start przewidziany jest na godz. 11:00, a zakończenie i dekoracja zwycięzców na godz. 15:00. Kolejność zjazdów od najstarszych do najmłodszych grup, na przemian kobiety i mężczyźni.

Eliminacje w Nowym Targu będą ostatnim przystankiem Mistrzostw Polski Amatorów. Wielki finał odbędzie się 23 marca w Kluszkowcach. Już dziś Andrzej Bachleda-Curuś, polski medalista i współtwórca programu TAURON Bachleda Ski, zaprasza wszystkich miłośników narciarstwa do wspólnej zabawy i rywalizacji.

Dodatkowe informacje oraz zdjęcia ze wszystkich imprez dostępne są na www.facebook.com/TauronBachledaSki oraz na www.tauronbachledaski.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa XIITorebka filcowa XIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z różowej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok. 35...
    160 zł
  • „Zatraceniec”„Zatraceniec”Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    40 zł
  • Wisiorek "Ogródek 6"Wisiorek "Ogródek 6"Wisiorek z tkaniny, koralików metalowych. Obwód 52 cm. Wlk. Wisiorka 10/8 cm
    35 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.