Nowy Targ
Zaproszenia
"Spotkanie przy Ruczaju"
Środa, 3 lipca 2013 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Galeria Ruczaj i Fundacja im A. Worwy zaprasza na kolejne "Spotkanie przy Ruczaju". Tym razem gościem będzie pani Elżbieta Nałęcz Kęszycka. Wernisaż odbędzie się 3 lipca o godz. 18.00.
Spotkanie jest kolejnym z cyklu spotkań, w trakcie których przedstawiamy prace artystów wspierających działającą od 3 lat Fundację im. Adama Worwy.
Artyści przekazują na rzecz Fundacji swoje prace, które można później nabyć na imprezach charytatywnych. W trakcie wernisażu można również wesprzeć działania Fundacji dobrowolnym datkiem.
Zapraszamy!
Galeria Ruczaj Restauracja Ruczaj * ul. Ludźmierska 32
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Cukierkowy"
Naszyjnik z kulek agaru oraz koralików szkła Weneckiego - vintage. Obwód 50 cm. 65 zł - Naszyjnik "Kropla miodu"
Naszyjnik z nieregularnych koralików - Koral, oraz kilku koralików z bursztynu. Jako przekładki małe rureczki - Koral. Obwód 50 cm. 85 zł - Obraz olejny Folk I
Obraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...350 zł



