PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Tatry Football Cup 2013

20–21 lipca 2013 r.
Autor: AKS

Tatry Football Cup 2013Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników piłki nożnej z całej Polski do wzięcia udziału w otwartych Mistrzostwach Małopolski w piłce nożnej 6-osobowej, które odbędą się na Orlikach w Nowym Targu w dniach 20 - 21 lipca. Pula nagród finansowych to 2000 zł.


W turnieju rozgrywanym w formule Open mogą wziąć udział drużyny profesjonalne oraz amatorskie, złożone z zawodników powyżej 18 roku życia. Młodsi zawodnicy mogą również wystąpić, lecz tylko i wyłącznie za pisemną zgodą rodziców.

Zainteresowanie turniejem wykazały już drużyny z Podhala, Śląska, Słowacji, a także z Krakowa, Tarnowa i co jest ciekawostką - drużyna z Niemiec, która postanowiła na te okazję specjalnie przyjechać na Podhale.

Drużyny spoza Nowego Targu mogą skorzystać z zakwaterowania na miejscu. Koszt wpisowego wynosi 250 zł od drużyny.

Tatry Football Cup 2013 wpisuje się w ogólnopolską akcję "Rób to co kochasz", zapoczątkowaną przez rapera Arkadio oraz innych artystów, m.in. Kamila Bednarka. W dniu rozgrywania etapu finałowego Turnieju obok boiska ustawiona będzie scena, na której zaproszeni przez nas goście podzielą się z nami swoją pasją, prezentując swoje talenty oraz zachęcając uczestników do realizacji własnych marzeń i dążenia do upragnionych celów. Gościem specjalnym będzie piłkarz Wisły Kraków- Patryk Małecki, który ze sceny opowie nam o swojej pasji, początkach z piłką oraz marzeniach, które chowa na dnie serca.

Wstęp bezpłatny.


Program imprezy:

14.00 - Oficjalne rozpoczęcie imprezy "RÓB TO CO KOCHASZ" oraz przedstawienie planu imprezy.
14.20 - Konkurs dla dzieci - "Strzał do bramki" (dzieci do 6 lat)
14.40 - Konkurs dla dzieci - "Żonglerka piłkarska" (dzieci do lat 10)
15.00 - Konkurs dla młodzieży - "Piłkarski slalom GIGANT" (do lat 16)
15.20 - Przedstawienie i prezentacja pierwszej kobiecej drużyny na Podhalu - KS RYSY "Bukowina",
15.40 - Konkurs dla młodzieży- "Piłkarski test techniczny" (OPEN).
16.00 - PATRYK MAŁECKI (Wisła Kraków) - "Moja droga do spełnienia marzeń"- wywiad z Patrykiem Małeckim, pytania z publiczności, zdjęcia, autografy.
17.00 - Dawid Bryniarski (finalista MAM TALENT) - "Jaram się tańcem!"- wywiad, występ taneczny
17.30 - Koncert zespołu "ARKADIO"- "Rób to co kochasz!" wywiad + koncert. 19.00 - MISTRZ ŚWIATA W TRIKACH PIŁKARSKICH - Krzysztof Golonka - pokaz trików piłkarskich, zabawa z publicznością, zdjęcia + autografy.
20.00 - Oficjalne zakończenie turnieju, wręczenie nagród dla najlepszych drużyn, zawodników, zwycięzców konkursów piłkarskich.

Czekają na Was liczne atrakcje:
* liczne konkursy piłkarskie dla dzieci i młodzieży * rozgrywki piłkarskie - MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI "TATRY FOOTBALL CUP 2013" * gastronomia: grill, lody, tortille z Copacabany, napoje chłodzące, wata cukrowa, * dmuchane zamki, trampoliny, * malowanie twarzy, * wydzielone miejsca do gry w piłkę nożną dla dzieci.

Zobacz w naszym sklepie:

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.