PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Tatry Football Cup 2013

20–21 lipca 2013 r.
Autor: AKS

Tatry Football Cup 2013Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników piłki nożnej z całej Polski do wzięcia udziału w otwartych Mistrzostwach Małopolski w piłce nożnej 6-osobowej, które odbędą się na Orlikach w Nowym Targu w dniach 20 - 21 lipca. Pula nagród finansowych to 2000 zł.


W turnieju rozgrywanym w formule Open mogą wziąć udział drużyny profesjonalne oraz amatorskie, złożone z zawodników powyżej 18 roku życia. Młodsi zawodnicy mogą również wystąpić, lecz tylko i wyłącznie za pisemną zgodą rodziców.

Zainteresowanie turniejem wykazały już drużyny z Podhala, Śląska, Słowacji, a także z Krakowa, Tarnowa i co jest ciekawostką - drużyna z Niemiec, która postanowiła na te okazję specjalnie przyjechać na Podhale.

Drużyny spoza Nowego Targu mogą skorzystać z zakwaterowania na miejscu. Koszt wpisowego wynosi 250 zł od drużyny.

Tatry Football Cup 2013 wpisuje się w ogólnopolską akcję "Rób to co kochasz", zapoczątkowaną przez rapera Arkadio oraz innych artystów, m.in. Kamila Bednarka. W dniu rozgrywania etapu finałowego Turnieju obok boiska ustawiona będzie scena, na której zaproszeni przez nas goście podzielą się z nami swoją pasją, prezentując swoje talenty oraz zachęcając uczestników do realizacji własnych marzeń i dążenia do upragnionych celów. Gościem specjalnym będzie piłkarz Wisły Kraków- Patryk Małecki, który ze sceny opowie nam o swojej pasji, początkach z piłką oraz marzeniach, które chowa na dnie serca.

Wstęp bezpłatny.


Program imprezy:

14.00 - Oficjalne rozpoczęcie imprezy "RÓB TO CO KOCHASZ" oraz przedstawienie planu imprezy.
14.20 - Konkurs dla dzieci - "Strzał do bramki" (dzieci do 6 lat)
14.40 - Konkurs dla dzieci - "Żonglerka piłkarska" (dzieci do lat 10)
15.00 - Konkurs dla młodzieży - "Piłkarski slalom GIGANT" (do lat 16)
15.20 - Przedstawienie i prezentacja pierwszej kobiecej drużyny na Podhalu - KS RYSY "Bukowina",
15.40 - Konkurs dla młodzieży- "Piłkarski test techniczny" (OPEN).
16.00 - PATRYK MAŁECKI (Wisła Kraków) - "Moja droga do spełnienia marzeń"- wywiad z Patrykiem Małeckim, pytania z publiczności, zdjęcia, autografy.
17.00 - Dawid Bryniarski (finalista MAM TALENT) - "Jaram się tańcem!"- wywiad, występ taneczny
17.30 - Koncert zespołu "ARKADIO"- "Rób to co kochasz!" wywiad + koncert. 19.00 - MISTRZ ŚWIATA W TRIKACH PIŁKARSKICH - Krzysztof Golonka - pokaz trików piłkarskich, zabawa z publicznością, zdjęcia + autografy.
20.00 - Oficjalne zakończenie turnieju, wręczenie nagród dla najlepszych drużyn, zawodników, zwycięzców konkursów piłkarskich.

Czekają na Was liczne atrakcje:
* liczne konkursy piłkarskie dla dzieci i młodzieży * rozgrywki piłkarskie - MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI "TATRY FOOTBALL CUP 2013" * gastronomia: grill, lody, tortille z Copacabany, napoje chłodzące, wata cukrowa, * dmuchane zamki, trampoliny, * malowanie twarzy, * wydzielone miejsca do gry w piłkę nożną dla dzieci.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet IIILudowe etui na tablet IIILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Spinka góralska VIISpinka góralska VIIMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    180 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.