PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

"Jezus na Lodowisku"

Sobota, 28 czerwca 2014 r.
Autor: Piotr Twardowski

"Jezus na Lodowisku"Wielkie wydarzenie ewangelizacyjne, w sobotę 28 czerwca hala lodowa w Nowym Targu zamieni się w świątynię uwielbienia Boga. "Jezus na Lodowisku" zgromadzi wiernych którzy modlitwą, tańcem i śpiewem będą wysławiać Stwórcę za Jego dobro. Szczególnym patronem będzie Matka Boża Ludźmierska obecna wśród wiernych w kopii figury.


- Jako organizatorzy tego wydarzenia czujemy na plecach oddech goniącego nas czasu. Z radością
możemy powiedzieć, ze udało się wykonać wszystko od strony organizacyjnej – informuje Wojciech Pawlikowski, jeden z organizatorów spotkania. - Pozostało już  niewiele dni do tego wydarzenia. Jak jednak wiadomo, ostatni etap każdego zmagania to czas bardzo intensywny, wymagający dużego wysiłku i koncentracji.

 Dlatego organizatorzy proszą wszystkich zainteresowanych o pomoc w promowaniu tego wydarzenia zwłaszcza wśród mieszkańców Podhala.

- Obecnie nasze wysiłki koncentrujemy wokół zaproszenia jak największej liczby osób tak, aby
 wszyscy zainteresowani mogli tego dnia wspólnie świętować – mówi Wojciech Pawlikowski. - Dlatego pragniemy zwrócić się do każdego z wielką prośbą o pomoc.

 Organizatorzy proszą, aby jeszcze skuteczniej dotrzeć do zainteresowanych, promować wydarzenie za pomocą portali społecznościowych. "Spośród Twoich znajomych zapisz przynajmniej 20-30
 osób".

 Zapisy dokonywane są poprzez stronę www.jezusnalodowisku.pl, promocja odbywa się również na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/JezusNaLodowisku, a bezpośredni link do wydarzenia to: https://www.facebook.com/events/1429668060639196

- Zachęcamy aby korzystać z tej formy komunikacji, zapraszając swoich znajomych oraz prosząc ich o przekazanie informacji dalej. Pragniemy już dziś wprawić w ruch machinę zapisów – mówią organizatorzy akcji. - Ty, Twoi znajomi, ich znajomi - powinno wystarczyć, żeby przynajmniej 20 osób znalazło się razem z nami 28 czerwca na lodowisku, aby wspólnie świętować i radować się na chwałę naszego Pana - przekonują.

Hala lodowa w Nowym Targu może pomieścić nawet 4000 osób, dlatego akcja "Jezus na Lodowisku" to bardzo duże wyzwanie organizacyjne. Organizatorzy proszą każdą chętną osobę o pomoc w realizacji tego wydarzenia.

- Jesteśmy pełni optymizmu, bo przecież z Jezusem możemy wszystko.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Falkon szklany IIFalkon szklany IIFalkon szklany w postaci cylindra z lekko wklęsłymi ścianami, z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 35 cm, średnica 14 cm.
    170 zł
  • „Lykorz mimo włosnyj wóli”„Lykorz mimo włosnyj wóli”Płyta DVD zawiera spektakl „Lykorz mimo włosnyj wóli” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 2 min.) Amatorski Zespół Teatralny im...
    40 zł
  • Spinka góralska IXSpinka góralska IXMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    290 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.