PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

"Jezus na Lodowisku"

Sobota, 28 czerwca 2014 r.
Autor: Piotr Twardowski

"Jezus na Lodowisku"Wielkie wydarzenie ewangelizacyjne, w sobotę 28 czerwca hala lodowa w Nowym Targu zamieni się w świątynię uwielbienia Boga. "Jezus na Lodowisku" zgromadzi wiernych którzy modlitwą, tańcem i śpiewem będą wysławiać Stwórcę za Jego dobro. Szczególnym patronem będzie Matka Boża Ludźmierska obecna wśród wiernych w kopii figury.


- Jako organizatorzy tego wydarzenia czujemy na plecach oddech goniącego nas czasu. Z radością
możemy powiedzieć, ze udało się wykonać wszystko od strony organizacyjnej – informuje Wojciech Pawlikowski, jeden z organizatorów spotkania. - Pozostało już  niewiele dni do tego wydarzenia. Jak jednak wiadomo, ostatni etap każdego zmagania to czas bardzo intensywny, wymagający dużego wysiłku i koncentracji.

 Dlatego organizatorzy proszą wszystkich zainteresowanych o pomoc w promowaniu tego wydarzenia zwłaszcza wśród mieszkańców Podhala.

- Obecnie nasze wysiłki koncentrujemy wokół zaproszenia jak największej liczby osób tak, aby
 wszyscy zainteresowani mogli tego dnia wspólnie świętować – mówi Wojciech Pawlikowski. - Dlatego pragniemy zwrócić się do każdego z wielką prośbą o pomoc.

 Organizatorzy proszą, aby jeszcze skuteczniej dotrzeć do zainteresowanych, promować wydarzenie za pomocą portali społecznościowych. "Spośród Twoich znajomych zapisz przynajmniej 20-30
 osób".

 Zapisy dokonywane są poprzez stronę www.jezusnalodowisku.pl, promocja odbywa się również na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/JezusNaLodowisku, a bezpośredni link do wydarzenia to: https://www.facebook.com/events/1429668060639196

- Zachęcamy aby korzystać z tej formy komunikacji, zapraszając swoich znajomych oraz prosząc ich o przekazanie informacji dalej. Pragniemy już dziś wprawić w ruch machinę zapisów – mówią organizatorzy akcji. - Ty, Twoi znajomi, ich znajomi - powinno wystarczyć, żeby przynajmniej 20 osób znalazło się razem z nami 28 czerwca na lodowisku, aby wspólnie świętować i radować się na chwałę naszego Pana - przekonują.

Hala lodowa w Nowym Targu może pomieścić nawet 4000 osób, dlatego akcja "Jezus na Lodowisku" to bardzo duże wyzwanie organizacyjne. Organizatorzy proszą każdą chętną osobę o pomoc w realizacji tego wydarzenia.

- Jesteśmy pełni optymizmu, bo przecież z Jezusem możemy wszystko.

Zobacz w naszym sklepie:

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.