PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

VI Nowotarski Piknik Lotniczy

16–17 sierpnia 2014 r.
Autor: Maciej Stasiński

VI Nowotarski Piknik LotniczyAeroklub Nowy Targ zaprasza na VI Nowotarski Piknik Lotniczy, który odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia na lotnisku miejskim w Nowym Targu. Ostatnie lata pokazały, że jest to największa tego typu impreza w naszym regionie, a zainteresowanie nią z roku na rok rośnie. Tegoroczna edycja zapowiada się równie dobrze. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które na pewno zadowolą fanów lotnictwa i nie tylko.


Jedną z gwiazd tegorocznej edycji będzie Grupa Akrobacyjna Żelazny.  Do Nowego Targu przylecą piloci z Aeroklubu Ziemi Lubuskiej, którzy dadzą pokaz akrobacji zespołowej na dwóch samolotach typu Zlin-50L.  "Żelaznych" widzieliśmy już na nowotarskim niebie 2 lata temu. Ich występ był bardzo dobrze oceniony i długo komentowany przez widzów pikniku, dlatego postanowiliśmy zaprosić ich po raz kolejny.

Oczywiście "Żelaźni" to nie jedyna atrakcja VI Nowotarskiego Pikniku Lotniczego. Na niebie pojawią się też piloci wykonujący akrobację indywidualną, będą samoloty historyczne, ultralekkie, motolotnie, balony na ogrzane powietrze wspomagane efektami świetlnymi. Podobnie jak w roku ubiegłym w Nowym Targu będziemy gościć pilotów z 56 Bazy Lotniczej w Inowrocławiu, którzy dadzą pokaz latania śmigłowcami Mi-24.

Program pokazów w powietrzu ulega ciągłej modyfikacji i w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych informacji na temat nowych, bardzo atrakcyjnych gości !

Piknik urozmaicają atrakcje naziemne w postaci sceny, gdzie odbywać się będą koncerty, konkursy i zabawy sportowo – rekreacyjne, wystawa zabytkowych samochodów i motocykli. Dla najmłodszych przewidujemy wesołe miasteczko, karuzele, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe oraz wiele innych atrakcji. W sobotę do późnego wieczora na scenie będą trwały koncerty. Wystąpi m.in. zespół CF-98 z tegoroczną finalistką telewizyjnego programu X-Factor – Karoliną Duszkiewicz.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • „Zatraceniec”„Zatraceniec”Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    40 zł
  • Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria zaprojektowana...
    145 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.