Nowy Targ
Zaproszenia
Mieszkańcy kamieniczek
Czwartek, 11 grudnia 2014 r.
Autor: MOK NT
Autor: MOK NT
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego zapraszają na wykład Pani Barbary Słuszkiewicz z cyklu: Mieszkańcy kamieniczek nowotarskiego Rynku na przełomie XIX/XX wieku. Kamienica nr 33 w dniu 11 grudnia 2014 r. (czwartek) o godzinie 17.00 Muzeum Podhalańskie, Rynek 1 - Ratusz.
Wstęp wolny, zapraszamy.
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa XVI
Torebka filcowa z ludowym motywem. Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki. Szerokość ok. 25 cm Wysokość ok. 30 cm Wysokość z rączkami ok. 94 cm Materiał: Filc...70 zł - Naszyjnik "Turkoza"
Naszyjnik "Turkoza" Obwód 47 cm. Materiały: Turkus (duże owale i kule), Stare szkło weneckie, Piryt, Hematyt, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...175 zł - Wisiorek "Trójeczka"
Wisiorek z trzema koralikami w groszki. Obwód 76 cm. 50 zł



