Nowy Targ
Zaproszenia
Jak walczono o wolność w kinie polskim?
Środa, 17 grudnia 2014 r.
Autor: MOK NT
Autor: MOK NT
W dniu 17 grudnia (środa) o godz. 8.00 i 11.00 zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Mokoteki, czyli lekcji filmowych dla szkół, pod nazwą-pytaniem "Jak walczono o wolność w kinie polskim?". Czas trwania spotkania to ok. 2,5 godziny. Spotkanie 3: "Jak walczono o wolność w kinie polskim?". 17 grudnia (środa) godz. 8.00 i 11.00, sala widowiskowa MOK.
Prowadzący: dr Małgorzata Flig
Koszt spotkania: 5zł/uczeń
Zapisy: Sekretariat Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37
Tel. 18 266 21 32, email: sekretariat@mok.nowytarg.pl
UWAGA: ilość miejsc ograniczona (ale minimum to 2-3 klasy na spotkaniu)
Zobacz w naszym sklepie:
- Kamizelka
Kamizelka dla małego dziecka (4-5 letnie) z cienkiego sukna, z haftowanymi motywami ludowymi, w kolorze kremowym. Długość ok. 33 cm. Szerokość ok. 31 cm. 80 zł - Wisior "Kula Jadeitu"
Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...100 zł - Grafika Folk w ramce X
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł



