Nowy Targ
Zaproszenia
„Wigilia w Mieście”
Niedziela, 21 grudnia 2014 r.
Autor: Wojciech Groń ZP NT
Autor: Wojciech Groń ZP NT
„Wigilia w Mieście” zapraszamy w dniu 21 grudnia o godz. 16.00 na nowotarski Rynek w programie: - „Jasełka” - dziecięcy zespół regionalny „Mali Śwarni”, -„Kolędowanie” z muzyką Włodka Majerskiego - „Z Kolędą”- góralski zespół „Młode Podhale”, - Degustacja potraw wigilijnych, życzenia, żywa szopka, wspólne śpiewanie kolęd.
Zobacz w naszym sklepie:
- Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka Rybka
Zespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...40 zł - BALLADA O ŚMIERCI JANOSIKA - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują: Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna Trebunia-Tutka, Wojciech...40 zł - Torebka filcowa XVI
Torebka filcowa z ludowym motywem. Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki. Szerokość ok. 25 cm Wysokość ok. 30 cm Wysokość z rączkami ok. 94 cm Materiał: Filc...70 zł



