Nowy Targ
Zaproszenia
„Wigilia w Mieście”
Niedziela, 21 grudnia 2014 r.
Autor: Wojciech Groń ZP NT
Autor: Wojciech Groń ZP NT
„Wigilia w Mieście” zapraszamy w dniu 21 grudnia o godz. 16.00 na nowotarski Rynek w programie: - „Jasełka” - dziecięcy zespół regionalny „Mali Śwarni”, -„Kolędowanie” z muzyką Włodka Majerskiego - „Z Kolędą”- góralski zespół „Młode Podhale”, - Degustacja potraw wigilijnych, życzenia, żywa szopka, wspólne śpiewanie kolęd.
Zobacz w naszym sklepie:
- Wisiorek "Trójeczka"
Wisiorek z trzema koralikami w groszki. Obwód 76 cm. 50 zł - Magnes Folk na lodówkę VI
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Wisior "Kula Jadeitu"
Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...100 zł



