PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Film niezależny

Poniedziałek, 29 czerwca 2015 r.
Autor: Maciej Stasiński

Film niezależnyZapraszamy na warsztaty realizacji filmu niezależnego w dniach 29 i 30 czerwca (poniedziałek – wtorek) w godz. 9.00 – 15.00 w MOK Nowy Targ. Wstęp wolny. Zapraszamy młodzież ze szkół średnich i/lub gimnazjów. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: Sekretariat MOK, tel. 18 266 21 32, email: sekretariat@mok.nowytarg.pl


Celem warsztatów jest stworzenie własnego, krótkometrażowego filmu amatorskiego. Podczas dwudniowego spotkania zadaniem grupy jest opracowanie pomysłu na film, na bazie którego powstanie scenariusz, a następnie wybranie obsady oraz przydzielenie pozostałych funkcji tj. reżysera, operatora kamery, dźwiękowca, charakteryzatora itp.
Po przygotowaniu aktorów (próby pod okiem reżysera) następuje wybór odpowiednich lokalizacji i nagranie scen właściwych. Po zakończeniu pracy w plenerze odbędą się zajęcia z obróbki materiału audiowizualnego, na których zostanie zmontowany film.

Końcowym efektem warsztatów jest prezentacja filmu stworzonego przez uczestników.

Warsztaty skierowane są do starszej młodzieży uczącej się; czyli gimnazjum, szkoły średnie, studenci. Idealna liczebność grupy to 8-12 osób.

Instruktorem warsztatów jest absolwent Wyższej Szkoły Filmowej, Teatralnej i Telewizyjnej w Łodzi na kierunku reżyseria, specjalizacja: scenariopisarstwo- Wojciech Tomczak. Instruktor posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. Tuż po ukończeniu studiów pracował w lokalnej telewizji na stanowisku operator kamery/montażysta. Od dziewięciu lat pracuje jako instruktor warsztatów filmowych. Prace instruktora były nagradzane na licznych festiwalach (m.in. "Barejada", "Solanin Film Festiwal", "Filmowe Zwierciadła", "Offeliada"), pisały o nim m.in. tygodnik "Polityka", "Gazeta Lubuska", „Krytyka Polityczna”.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa VIITorebka filcowa VIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek błyskawiczny...
    160 zł
  • Spinka góralska XSpinka góralska XMetalowa, mała spinka góralska w kolorze srebrnym z wizerunkiem jelonka w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    140 zł
  • Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza" Obwód 47 cm. Materiały: Turkus (duże owale i kule), Stare szkło weneckie, Piryt, Hematyt, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    175 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.