PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Color Park na XV Jarmarku Podhalańskim

22–23 sierpnia 2015 r.
Autor: Maciej Stasiński

Color Park na XV Jarmarku PodhalańskimColory Nowego Targu Rowerowi Detektywi - rowerowa gra miejska: Zapraszamy do udziału w rowerowej grze miejskiej Colory Nowego Targu Rowerowi Detektywi w dniach 22 i 23 sierpnia (sobota i niedziela) w godz. 10.00 – 14.00 w ramach XV Jarmarku Podhalańskiego. Aby wziąć udział w grze potrzebny jest rower, chęci i 2-4 osobowa drużyna (uwaga! co najmniej jedna osoba musi być pełnoletnia). Każda drużyna wybiera sobie jeden z dni na pokonanie przygotowanej trasy.


Nagrody? A jakże! To Wejściówki rodzinne na baseny termalne, koszulki, komiksy i kupony na zakupy w sklepie PPHU Biela. Zapisy przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu (email: tomasz_szlaga@mok.nowytarg.pl , tel. 18 266 21 32). Ilość miejsc dla drużyn ograniczona.

Gra korzystając z możliwości powstałych rowerowych ścieżek rozpocznie się na nowotarskim Rynku, a zakończy za Rogoźnikiem. Na trasie przygotowanych będzie 5 punktów/stacji zadaniowych, na których spotkamy się z m.in.: łamigłówkami logicznymi, zagadkami w formie ukrytych skrzynek, grami typu memory, zadaniami sprawnościowymi i pozytywnym, detektywistycznym klimatem. Każda z drużyn otrzyma logbook – książeczkę w której zapisywane będą postępy w wykonywaniu zadań oraz wyniki. Drużyny otrzymają także mapki z trasą gry (w ramach powstałych ścieżek), a samo pokonanie gry zajmie ok. 2-2,5 godziny. Sponsorami gry są Color Park oraz PPHU Biela.

Więcej szczegółów wkrótce o grze na specjalnym dedykowanym wydarzeniu na fb.

Konkurs plastyczny:
W dniach 21-23 sierpnia zapraszamy dzieci na plac Słowackiego ,gdzie w Mini Akademii Color Parku odbywać się będą różne warsztaty plastyczne :
W piątek - PALETA  COLOR PARK   konkurs malowany – wystawa prac na sznurze
W  sobotę - TORBA COLOR PARK origami- konkurs
W  niedzielę - KOSZYCZEK Z JARMARKU  karton –konkurs
Wszystkie prace zostaną sfotografowane i umieszczone na profilu FB  Color Parku i Jarmarku Podhalańskiego, prace z największą ilością ” lajków” zostaną nagrodzone –rodzinnymi kuponami na obiady!

Konkurs fotograficzny:
1. Zrób zdjęcie na jarmarku
2. Opublikuj zdjęcie na Facebooku www.facebook.com/GaleriaColorParkNowyTarg w komentarzu do posta o konkursie
3. Zbieraj lajki swojego komentarza ze zdjęciem
4. Wygraj SMARTFONA

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce IXGrafika Folk w ramce IXGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Naszyjnik "Cukierkowy"Naszyjnik "Cukierkowy"Naszyjnik z kulek agaru oraz koralików szkła Weneckiego - vintage. Obwód 50 cm.
    65 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.