Nowy Targ
Zaproszenia
Otwieramy lodowisko na nowotarskim Rynku!
Autor: Karolina Topolska-Hałgas
W imieniu Burmistrza Miasta Nowy Targ informujemy wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, że 4 grudnia 2016 r. planowane jest uruchomienie mobilnego lodowiska na nowotarskim Rynku. Lodowisko w dni powszednie będzie czynne w godz. 08:00-22:00, a w soboty, niedziele i święta 10:00-22:00.
Od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 13:00, uczniowie nowotarskich szkół za okazaniem legitymacji szkolnej mogą korzystać z lodu za darmo. Szkoły mają także możliwość nieodpłatnego zorganizowania zajęć na lodowisku po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z kierownikiem - Panem Harrym Radziszewskim (tel. 516531452).
Opłata za 1 godz.15 min. korzystania z lodu: dorośli - 7 zł, bilet ulgowy - 5 zł.
Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej.
Obok lodowiska będzie działać wypożyczalnia łyżew.
- Śpiewki i nuty - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. 1 Ozwodne 2:21 2 Krzesane 4:26 3 Janosikowe 5:44 4 Ozwodne zbojnickie 2:24 5 Duchowe 4:55 6...40 zł - Sakiewka II
Sakiewka filcowa z naszytym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 11 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 58 cm Materiał: Filc Kolor: Kremowy 40 zł - Naszyjnik "Porzeczki"
Naszyjnik z drobnych Korali rekonstruowanych oraz z przekładek - drobniutkich koralików szklanych. Obwód 49,5 cm. Średnica koralików z korala 0,7 i 0,5 cm. Zapięcie...65 zł



