Nowy Targ
Zaproszenia
Otwieramy lodowisko na nowotarskim Rynku!
Autor: Karolina Topolska-Hałgas
W imieniu Burmistrza Miasta Nowy Targ informujemy wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, że 4 grudnia 2016 r. planowane jest uruchomienie mobilnego lodowiska na nowotarskim Rynku. Lodowisko w dni powszednie będzie czynne w godz. 08:00-22:00, a w soboty, niedziele i święta 10:00-22:00.
Od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 13:00, uczniowie nowotarskich szkół za okazaniem legitymacji szkolnej mogą korzystać z lodu za darmo. Szkoły mają także możliwość nieodpłatnego zorganizowania zajęć na lodowisku po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z kierownikiem - Panem Harrym Radziszewskim (tel. 516531452).
Opłata za 1 godz.15 min. korzystania z lodu: dorośli - 7 zł, bilet ulgowy - 5 zł.
Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej.
Obok lodowiska będzie działać wypożyczalnia łyżew.
- Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka Rybka
Zespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...40 zł - Flakon szklany III
Falkon szklany w postaci cylindra z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, średnica 15 cm. 130 zł - Słownik biograficzny "Podhalanie" tom II
Ludzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie II Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...70 zł



