Podszkle
Kultura
„Serdocki” z Podszkla wyśpiewały II miejsce w Polsce
Niedziela, 14 lutego 2016 r.
Autor: Krystyna Chowaniec
Autor: Krystyna Chowaniec
W Ślemieniu został zorganizowany XXIII Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek, któremu przyświecało hasło „...Bo się narodził Zbawiciel, wszego świata Odkupiciel...”. W tym roku konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Do udziału w przesłuchaniach zgłosiło się ponad 60 uczestników z całej Polski. Jury oceniało solistów oraz zespoły w kategoriach dzieci, młodzież, dorośli oraz zespoły regionalne.
Zespół „Serdocki” pełen werwy i muzycznej energii rozbudził jurorów oraz zgromadzoną publiczność i pokonał liczną konkurencję zajmując II miejsce.
Zobacz w naszym sklepie:
- 9 SIYŁ - „NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” - album dwupłytowy
„NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” to drugi album zespołu składający się również z dwóch płyt. Pierwsza płyta to tradycyjne melodie podhalańskie. Na drugiej płycie prezentujemy...50 zł - Naszyjnik "Agatka"
Naszyjnik z pięknych fasetowanych kul agatu /średnica 1 cm./. Obwód 52 cm. Rurki i kulki z metalu antyalergicznego. Zapięcie posrebrzane. 75 zł - Naszyjnik "Wielokrzyż"
Naszyjnik "Wielokrzyż" Obwód 43 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral o dwóch odcieniach czerwieni, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez...100 zł
Galerie zdjęć:
„Serdocki” z Podszkla wyśpiewały II miejsce w PolsceAutor zdjęć: Krystyna Chowaniecobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 4



