PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Podszkle

Wiadomości

Szkoła w Podszklu znów najlepszą w powiecie

Czwartek, 13 grudnia 2012 r.
Autor: Halina Buczek-Biszczak

Szkoła w Podszklu znów najlepszą w powiecie6 grudnia 2012 roku Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podszklu otrzymała szczególny podarunek od św. Mikołaja, którym było zaproszenie na uroczyste podsumowanie III Edycji Małopolskiego Konkursu ,,Odblaskowa Szkoła”.


Byliśmy jedną z 278 szkół podstawowych, które zgłosiły się do konkursu i podjęły się różnorodnych zadań wpływających na zwiększenie bezpieczeństwa uczniów na drogach. Jury konkursu składające się z przedstawicieli: Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Małopolskiego Kuratorium Oświaty, Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie doceniło nasze poczynania i wyróżniło nas jako najlepszą szkołę w powiecie nowotarskim. Uroczyste podsumowanie odbyło się w Hali Wisły w Krakowie. Było to powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu. Po odebraniu nagród uczniowie wzięli udział w pokazie udzielania pierwszej pomocy. Najwięcej radości i śmiechu sprawił dzieciakom slalom w specjalnych okularach. Zwieńczeniem uroczystości był koncert Urszuli, podczas którego większość słuchaczy podrygiwała i pląsała w rytm znanych i lubianych przebojów piosenkarki.

Do Podszkla wróciliśmy szczęśliwi i dumni z nagrody, ale zarazem pełni pomysłów i entuzjazmu do następnej edycji tegoż konkursu. Mamy nadzieję , iż bajkowo-świąteczny Kraków zaprosi nas w przyszłym roku, zaś nasze działania wpłyną na bezpieczeństwo uczniów w drodze do szkoły jak i ze szkoły.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Cukierkowy"Naszyjnik "Cukierkowy"Naszyjnik z kulek agaru oraz koralików szkła Weneckiego - vintage. Obwód 50 cm.
    65 zł
  • Aniołek mały IIIAniołek mały IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 7 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    8 zł
  • Torebka filcowa VIIITorebka filcowa VIIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Pasek ze sztucznego materiału...
    110 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.