Rabka-Zdrój
Galeria
Wspomnienie zimy
Poniedziałek, 21 marca 2011 r.
Autor: Jan Ciepliński
Autor: Jan Ciepliński
Dziś żegnamy zimę i witamy wiosnę. Z tej okazji w serwisie WATRA foto-relacja Jana Cieplińskiego. Wspomnienie zimy i zakończenie sezonu narciarskiego w Rabce-Zdrój.
Zobacz w naszym sklepie:
- Wisiorek "Ogródek 3"
Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 6 cm. Obw. 70 cm. 30 zł - Aniołek duży II
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - Flakon szklany III
Falkon szklany w postaci cylindra z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, średnica 15 cm. 130 zł



