PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Kultura

Fotografowie chcą pokazać dorobek

Czwartek, 5 sierpnia 2010 r.
Autor: Piotr Kuczaj

Fotografowie chcą pokazać dorobekZałożone wiosną Rabczańskie Towarzystwo Fotograficzne pokonało procedury rejestracyjne i przystąpiło do działania. W poniedziałek 2 sierpnia na walnym zebraniu jego członkowie udzielili absolutorium zarządowi i zgłosili kilka pomysłów na najbliższą przyszłość. Piotr Kolecki zadeklarował możliwość wykorzystania pracowni fotograficznej w I L.O. im. E. Romera, a Katarzyna Ceklarz poinformowała, że jej cykl publikacji o rabczańskich fotografach będzie kontynuowany i zamieszczany na stronie Stowarzyszenia Kulturowy Gościniec.


Zaplanowano także zorganizowanie wystawy najciekawszych prac rabczańskich fotografów poświęconej przemianom w krajobrazie naszego miasta i ogłoszenie konkursu fotograficznego. Odbędą się także cykliczne prezentacje prac poszczególnych autorów. Planowane jest również otwarcie własnej strony internetowej.

RTF jest otwarte na przyjmowanie nowych członków, zwłaszcza młodych. Zgłaszać się można do jego prezesa Andrzeja Walawskiego (tel. 601 348 801 lub awalawski@gmail.com). Pozostałe funkcje w zarządzie pełnią: Andrzej Grygiel – wiceprezes, Wojciech Zagrodzki – sekretarz, Zbigniew Kraus – skarbnik, Karol Pałka i Sebastian Kluska – członkowie.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa XVTorebka filcowa XVOkrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki.   Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...
    60 zł
  • Ludowe etui na tablet VIILudowe etui na tablet VIILudowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Poduszka brązowaPoduszka brązowaPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 38 na 38 cm.
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.