PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Kultura

Fotografowie chcą pokazać dorobek

Czwartek, 5 sierpnia 2010 r.
Autor: Piotr Kuczaj

Fotografowie chcą pokazać dorobekZałożone wiosną Rabczańskie Towarzystwo Fotograficzne pokonało procedury rejestracyjne i przystąpiło do działania. W poniedziałek 2 sierpnia na walnym zebraniu jego członkowie udzielili absolutorium zarządowi i zgłosili kilka pomysłów na najbliższą przyszłość. Piotr Kolecki zadeklarował możliwość wykorzystania pracowni fotograficznej w I L.O. im. E. Romera, a Katarzyna Ceklarz poinformowała, że jej cykl publikacji o rabczańskich fotografach będzie kontynuowany i zamieszczany na stronie Stowarzyszenia Kulturowy Gościniec.


Zaplanowano także zorganizowanie wystawy najciekawszych prac rabczańskich fotografów poświęconej przemianom w krajobrazie naszego miasta i ogłoszenie konkursu fotograficznego. Odbędą się także cykliczne prezentacje prac poszczególnych autorów. Planowane jest również otwarcie własnej strony internetowej.

RTF jest otwarte na przyjmowanie nowych członków, zwłaszcza młodych. Zgłaszać się można do jego prezesa Andrzeja Walawskiego (tel. 601 348 801 lub awalawski@gmail.com). Pozostałe funkcje w zarządzie pełnią: Andrzej Grygiel – wiceprezes, Wojciech Zagrodzki – sekretarz, Zbigniew Kraus – skarbnik, Karol Pałka i Sebastian Kluska – członkowie.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Podkładki korkowe FolkPodkładki korkowe FolkPodkładki korkowe pod kubki z autorskim wzorem w stylu folk, zainspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Czarno - biały design z pewnością...
    25 zł
  • Korale folkowe IKorale folkowe IKorale folkowe wykonane z zielonego tybetu i żółtej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 106 cm.
    70 zł
  • „Portki”„Portki”Płyta DVD zawiera spektakl „Portki” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 47 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.