Rabka-Zdrój
Kultura
Na osłodę nauczycielskich emerytur
Piątek, 22 października 2010 r.
Autor: Piotr Kuczaj
Autor: Piotr Kuczaj
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 19 października w Cafe Słodka odbyło się spotkanie emerytowanych nauczycieli zrzeszonych w Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP. Prezes Anna Karpierz podziękowała wszystkim zebranym za dotychczasową współpracę i pomoc udzielaną przez wiele placówek i indywidualne osoby. Wręczyła też symboliczne róże dwu nowym członkiniom sekcji.
W spotkaniu wzięli udział zastępca burmistrza Rabki-Zdroju Robert Wójciak oraz radne Bernarda Żaczek i Elżbieta Szarawara. Radny powiatowy Marek Szarawarski życzył paniom zdrowia i żartował, że niedługo dołączy do ich grona mając nadzieję, że zostanie przyjęty do sekcji. Na zakończenie spotkania członkinie Sekcji Emerytów ZNP przedstawiły krótki program artystyczny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Korale folkowe II
Korale folkowe wykonane z tybetu i żółtej włóczki. Zapinane na haczyk. Długość całości 72 cm. 70 zł - Torebka filcowa VI
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - Wisiorek "Ogródek 6"
Wisiorek z tkaniny, koralików metalowych. Obwód 52 cm. Wlk. Wisiorka 10/8 cm 35 zł
Galerie zdjęć:



