Rabka-Zdrój
Kultura
Zakończenie X Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej
Środa, 24 lipca 2013 r.
Autor: Jan Ciepliński
Autor: Jan Ciepliński
Rabka-Zdrój. Miasto Dzieci Świata. Zakończenie X Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej. W Muzeum im. Wł. Orkana wystąpili: Ludmiła Gołub (Rosja, Moskwa Dom Muzyki) – organy, Grzegorz Palus (Kraków) – akordeon, Alena Budzinakova (Słowacja) - akordeon.
Zobacz w naszym sklepie:
- Nuty spod Hól - Kapela Zokopiany
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują: Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Andrzej Dziubas, Henryk Krzeptowski...40 zł - „Zatraceniec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...40 zł - "Na Was zawsze można liczyć"
"Na Was zawsze można liczyć" - 40 stronnicowy album z fotografiami Grzegorza Gałązki i tekstem Ks. Władysława Mariana Zarębczana. Wydawnictwo MICHALINEUM. My, górale...40 zł
Galerie zdjęć:
Zakończenie X Międzynarodowego Festiwalu Muzyki OrganowejAutor zdjęć: Jan Cieplińskiobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 32



