PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Wiadomości

Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom 2015

Wtorek, 2 czerwca 2015 r.
Autor: Justyna Watycha

Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom 2015W minioną niedzielę już po raz jedenasty spotkaliśmy się z okazji Dnia Dziecka w Parku Rozrywki i Edukacji Rabkoland. Tegoroczna edycja festynu rodzinnego „Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy dzieciom” pod wieloma względami była wyjątkowa. Organizowana przez Posła na Sejm RP Andrzeja Guta-Mostowego oraz Tatrzańską i Nowotarską Izbę Gospodarczą impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku odnotowaliśmy rekordową liczbę odwiedzających. Bawiło się z nami blisko 5 tys. osób, co jest liczbą niemal dwukrotnie większą niż w poprzednich latach!


- Niezmiernie się cieszę, że rodzice z dziećmi w ten niedzielny dzień wybrali zabawę w Rabkolandzie. Co roku staramy się zapewnić dzieciom jak najwięcej atrakcji, aby mogły radośnie obchodzić swoje święto. - mówi Andrzej Gut-Mostowy.

Podobnie jak w ubiegłych latach, oprócz atrakcji zapewnionych przez Park Rozrywki Rabkoland, na dzieci czekało wiele konkursów i jeszcze więcej nagród. Wszystko dzięki sponsorom i darczyńcom, którzy wsparli tegoroczną edycję imprezy.

- Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się o organizację naszego festynu. Bez Waszej hojności nie udałoby się stworzyć tak wspaniałej atmosfery i niezapomnianych dla wielu dzieci wrażeń. - podkreśla Poseł Gut - Mostowy.

Bardzo ważnym elementem tegorocznej zabawy była akcja edukacyjna „Jestem bezpieczny”. Razem z policją, strażą pożarną, GOPRem, WOPRem i pogotowiem ratunkowym uczyliśmy najmłodszych bezpiecznych zachowań w domu i podczas wypoczynku. Kampania społeczna, której patronuje Poseł na Sejm RP Andrzej Gut-Mostowy, będzie w najbliższych miesiącach kontynuowana na terenie Podhala.

- Zapraszam do odwiedzania strony www.jestembezpieczny.com oraz http://www.facebook.com/jestembezpieczny. Znajduje się tam wiele ważnych informacji na temat bezpieczeństwa w różnych obszarach życia naszych dzieci. Na bieżąco relacjonujemy tam również poszczególne etapy naszej kampanii. Zachęcam do polubienia naszej strony i śledzenia naszych działań. - mówi Gut-Mostowy.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IVObraz olejny Folk IVObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł
  • Sakiewka IVSakiewka IVSakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 9 cm Wysokość ok. 14 cm Długość ze sznurkiem ok. 49 cm Materiał: Filc Kolor: Kremowy
    35 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.