PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Wiadomości

Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom 2015

Wtorek, 2 czerwca 2015 r.
Autor: Justyna Watycha

Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom 2015W minioną niedzielę już po raz jedenasty spotkaliśmy się z okazji Dnia Dziecka w Parku Rozrywki i Edukacji Rabkoland. Tegoroczna edycja festynu rodzinnego „Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy dzieciom” pod wieloma względami była wyjątkowa. Organizowana przez Posła na Sejm RP Andrzeja Guta-Mostowego oraz Tatrzańską i Nowotarską Izbę Gospodarczą impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku odnotowaliśmy rekordową liczbę odwiedzających. Bawiło się z nami blisko 5 tys. osób, co jest liczbą niemal dwukrotnie większą niż w poprzednich latach!


- Niezmiernie się cieszę, że rodzice z dziećmi w ten niedzielny dzień wybrali zabawę w Rabkolandzie. Co roku staramy się zapewnić dzieciom jak najwięcej atrakcji, aby mogły radośnie obchodzić swoje święto. - mówi Andrzej Gut-Mostowy.

Podobnie jak w ubiegłych latach, oprócz atrakcji zapewnionych przez Park Rozrywki Rabkoland, na dzieci czekało wiele konkursów i jeszcze więcej nagród. Wszystko dzięki sponsorom i darczyńcom, którzy wsparli tegoroczną edycję imprezy.

- Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się o organizację naszego festynu. Bez Waszej hojności nie udałoby się stworzyć tak wspaniałej atmosfery i niezapomnianych dla wielu dzieci wrażeń. - podkreśla Poseł Gut - Mostowy.

Bardzo ważnym elementem tegorocznej zabawy była akcja edukacyjna „Jestem bezpieczny”. Razem z policją, strażą pożarną, GOPRem, WOPRem i pogotowiem ratunkowym uczyliśmy najmłodszych bezpiecznych zachowań w domu i podczas wypoczynku. Kampania społeczna, której patronuje Poseł na Sejm RP Andrzej Gut-Mostowy, będzie w najbliższych miesiącach kontynuowana na terenie Podhala.

- Zapraszam do odwiedzania strony www.jestembezpieczny.com oraz http://www.facebook.com/jestembezpieczny. Znajduje się tam wiele ważnych informacji na temat bezpieczeństwa w różnych obszarach życia naszych dzieci. Na bieżąco relacjonujemy tam również poszczególne etapy naszej kampanii. Zachęcam do polubienia naszej strony i śledzenia naszych działań. - mówi Gut-Mostowy.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na płycie DVD...
    35 zł
  • Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale" Obwód - 44 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    95 zł
  • Portfel IPortfel IPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z czarnej podszewki.   Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Popielaty
    35 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.