PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Wiadomości

Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom 2015

Wtorek, 2 czerwca 2015 r.
Autor: Justyna Watycha

Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom 2015W minioną niedzielę już po raz jedenasty spotkaliśmy się z okazji Dnia Dziecka w Parku Rozrywki i Edukacji Rabkoland. Tegoroczna edycja festynu rodzinnego „Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy dzieciom” pod wieloma względami była wyjątkowa. Organizowana przez Posła na Sejm RP Andrzeja Guta-Mostowego oraz Tatrzańską i Nowotarską Izbę Gospodarczą impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku odnotowaliśmy rekordową liczbę odwiedzających. Bawiło się z nami blisko 5 tys. osób, co jest liczbą niemal dwukrotnie większą niż w poprzednich latach!


- Niezmiernie się cieszę, że rodzice z dziećmi w ten niedzielny dzień wybrali zabawę w Rabkolandzie. Co roku staramy się zapewnić dzieciom jak najwięcej atrakcji, aby mogły radośnie obchodzić swoje święto. - mówi Andrzej Gut-Mostowy.

Podobnie jak w ubiegłych latach, oprócz atrakcji zapewnionych przez Park Rozrywki Rabkoland, na dzieci czekało wiele konkursów i jeszcze więcej nagród. Wszystko dzięki sponsorom i darczyńcom, którzy wsparli tegoroczną edycję imprezy.

- Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się o organizację naszego festynu. Bez Waszej hojności nie udałoby się stworzyć tak wspaniałej atmosfery i niezapomnianych dla wielu dzieci wrażeń. - podkreśla Poseł Gut - Mostowy.

Bardzo ważnym elementem tegorocznej zabawy była akcja edukacyjna „Jestem bezpieczny”. Razem z policją, strażą pożarną, GOPRem, WOPRem i pogotowiem ratunkowym uczyliśmy najmłodszych bezpiecznych zachowań w domu i podczas wypoczynku. Kampania społeczna, której patronuje Poseł na Sejm RP Andrzej Gut-Mostowy, będzie w najbliższych miesiącach kontynuowana na terenie Podhala.

- Zapraszam do odwiedzania strony www.jestembezpieczny.com oraz http://www.facebook.com/jestembezpieczny. Znajduje się tam wiele ważnych informacji na temat bezpieczeństwa w różnych obszarach życia naszych dzieci. Na bieżąco relacjonujemy tam również poszczególne etapy naszej kampanii. Zachęcam do polubienia naszej strony i śledzenia naszych działań. - mówi Gut-Mostowy.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce IIIGrafika Folk w ramce IIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Baciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiBaciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna...
    30 zł
  • Falkon szklany IIFalkon szklany IIFalkon szklany w postaci cylindra z lekko wklęsłymi ścianami, z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 35 cm, średnica 14 cm.
    130 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.