PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Zaproszenia

Koncert zespołu "Symetria"

Piątek, 27 kwietnia 2012 r.
Autor: AKS

Koncert zespołu "Symetria"27 kwietnia o godz. 21.00 w Klubie Strefa 1 w Rabce-Zdroju odbędzie się koncert zespołu "Symetria" promujący album "Niewolnicy wolnośći".


Symetria, jest zespołem, który na Polskiej scenie muzycznej działa od prawie 7 lat. Wydał dwa albumy i jako jeden z pierwszych niezależnych zespołów wydał album do dystrybucji w empikach w całym kraju! Zespół wygrał lub zajmował wysokie miejsca na przeróżnych festiwalach. Obecność w radiach takich jak Antyradio Warszawa, Kraków i Katowice, czy regionalne rozgłośnie w Łodzi, Krakowie, Kielcach, Rzeszowie sprawia, że zespołowi wzrasta popularność w bardzo szybkim tempie. Ciekawostką jest obecność zespołu w programie Must Be The Music, w którym otrzymał 4 razy tak, zespół wygrał internetowy precasting i został wybrany przez ludzi do wystąpienia przed Korą, Zapendowską i innymi z jury. 

Fakty o zespole:
-Zespół został zaproszony, by wystąpić na legendarnej scenie Hard Rock Cafe w Warszawie na imprezie z cyklu pepsi rocks (3 lipca 2012), jest to scena na której grają najlepsze polskie zespoły!
-2 pełne albumy, ostatni pt. Niewolnicy Wolności leży na pólkach w empikach w całym kraju, bądź można go sobie zamówić w kasie. Album sprzedaje się lepiej niż niektóre płyty artystów wydanych przez topowych wydawców!
-4 teledyski ponad 100 tysięcy wyświetleń łącznie.
- udana trasa Party'N Roll Tour 2012 (Kielce, Katowice, Poznań, Warszawa, Częstochowa, Turek, Kraków i wiele innych)
- wygrane lub czołówka miejsc w wielu festiwalach. Na konkursie w Opatowie przeniesiony z rangi uczestnika do rangi gwiazdy festiwalu.
- wybrani do 3 edycji Must Be The Music przez ludzi w internetowym precastingu, otrzymaliśmy wysokie noty, emisja prawdopodobnie w marcu.
- W pełni niezależna agencja koncertowa Symetria Rocka Records, wystawiamy faktury itp.
- Obecność w radiach min. Antyradio Katowice, Kraków, Warszawa (Sejsmologia, Kasprologia) Radia Regionalne: Kielce, Kraków, Łódź, Rzeszów.
- Koncerty z czołowymi gwiazdami Polskiej sceny muzycznej: Hunter, Coma, Normalsi, Akurat, Ira, Dżem i wiele innych..
 
OFICJALNA STRONA ZESPOŁU SYMETRIA:
www.symetria.art.pl

FUNPAGE NA FACEBOOKU:
http://www.facebook.com/ZespolSymetria

Zobacz w naszym sklepie:

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.