PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Zaproszenia

Koncert zespołu "Symetria"

Piątek, 27 kwietnia 2012 r.
Autor: AKS

Koncert zespołu "Symetria"27 kwietnia o godz. 21.00 w Klubie Strefa 1 w Rabce-Zdroju odbędzie się koncert zespołu "Symetria" promujący album "Niewolnicy wolnośći".


Symetria, jest zespołem, który na Polskiej scenie muzycznej działa od prawie 7 lat. Wydał dwa albumy i jako jeden z pierwszych niezależnych zespołów wydał album do dystrybucji w empikach w całym kraju! Zespół wygrał lub zajmował wysokie miejsca na przeróżnych festiwalach. Obecność w radiach takich jak Antyradio Warszawa, Kraków i Katowice, czy regionalne rozgłośnie w Łodzi, Krakowie, Kielcach, Rzeszowie sprawia, że zespołowi wzrasta popularność w bardzo szybkim tempie. Ciekawostką jest obecność zespołu w programie Must Be The Music, w którym otrzymał 4 razy tak, zespół wygrał internetowy precasting i został wybrany przez ludzi do wystąpienia przed Korą, Zapendowską i innymi z jury. 

Fakty o zespole:
-Zespół został zaproszony, by wystąpić na legendarnej scenie Hard Rock Cafe w Warszawie na imprezie z cyklu pepsi rocks (3 lipca 2012), jest to scena na której grają najlepsze polskie zespoły!
-2 pełne albumy, ostatni pt. Niewolnicy Wolności leży na pólkach w empikach w całym kraju, bądź można go sobie zamówić w kasie. Album sprzedaje się lepiej niż niektóre płyty artystów wydanych przez topowych wydawców!
-4 teledyski ponad 100 tysięcy wyświetleń łącznie.
- udana trasa Party'N Roll Tour 2012 (Kielce, Katowice, Poznań, Warszawa, Częstochowa, Turek, Kraków i wiele innych)
- wygrane lub czołówka miejsc w wielu festiwalach. Na konkursie w Opatowie przeniesiony z rangi uczestnika do rangi gwiazdy festiwalu.
- wybrani do 3 edycji Must Be The Music przez ludzi w internetowym precastingu, otrzymaliśmy wysokie noty, emisja prawdopodobnie w marcu.
- W pełni niezależna agencja koncertowa Symetria Rocka Records, wystawiamy faktury itp.
- Obecność w radiach min. Antyradio Katowice, Kraków, Warszawa (Sejsmologia, Kasprologia) Radia Regionalne: Kielce, Kraków, Łódź, Rzeszów.
- Koncerty z czołowymi gwiazdami Polskiej sceny muzycznej: Hunter, Coma, Normalsi, Akurat, Ira, Dżem i wiele innych..
 
OFICJALNA STRONA ZESPOŁU SYMETRIA:
www.symetria.art.pl

FUNPAGE NA FACEBOOKU:
http://www.facebook.com/ZespolSymetria

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży IAniołek duży IAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Portfel IIIPortfel IIIPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z białej podszewki.   Szerokość ok. 12 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Biały, czarny
    35 zł
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.