PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Zaproszenia

Tajemniczy świat mediów czeka na dzieci aktywne i ciekawe świata

Sobota, 2 czerwca 2012 r.
Autor: AKS

2 czerwca o godzinie 16.00 w Księgarnio &Kawiarni Między Słowami w Rabce – Zdrój odbędą się warsztatu dziennikarskie dla najmłodszych.


Jak pisać? Muskając każde słowo, bawiąc się słowami, czy też prosto, odstawiając formę na dalszy plan, dbając jedynie o to, aby przekaz był dla każdego zrozumiały? Co to są atrakcyjne tytuły? Jak i gdzie poszukiwać atrakcyjne tematy? Jakie zadawać pytania?

Będziemy gromadzić gazety – dzienniki, tygodniki, miesięczniki i tworzyć kolorowe projekty dziennikarskie. Wycinać napisy, rozcinać poszczególne litery i układać nowe wyrazy. Popracujemy nad tym, aby mówić ładnie, starannie i składnie. Już 2 czerwca o godzinie 16.00 w Księgarnio &Kawiarni Między Słowami w Rabce – Zdrój uczestnicy warsztatów zamienią się w rasowych dziennikarzy prasowych i reporterów. 

Na początku jest zawsze ciekawość. Dlatego bardzo lubię zadawać pytania. I jeśli chodzi o mnie, ciekawszy jest sam proces zadawania pytań niż formułowania odpowiedzi – zauważa autorka warsztatów.

Ania Janik –Mucha – absolwentka filologii polskiej, teatrologii i dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2000 roku stale współpracuje z mediami (Teatr, Independent.pl, Gazeta Wyborcza, wortal e-teatr), biurami prasowymi największych festiwali kulturalnych i muzycznych w Polsce i zagranicą.

Prywatnie wraz z mężem organizuje koncerty w Klubie Czarny Kot w Mszanie Dolnej, dba o ich promocję w mediach lokalnych, tematycznych i ogólnopolskich. Wydaje tematycznego art zina Beskid Punkowy (http://www.beskidpunkowy.pl) . 

Więcej o Księgarnio& Kawiarni Między Słowami na stronie internetowej: http://www.ksiegarniakawiarnia.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • Falkon szklany IFalkon szklany IFalkon szklany w postaci sześcianu z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, szerokość 10 cm.
    80 zł
  • „Baby i Dezerterzy”„Baby i Dezerterzy”Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający...
    30 zł
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.