PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Zaproszenia

Tajemniczy świat mediów czeka na dzieci aktywne i ciekawe świata

Sobota, 2 czerwca 2012 r.
Autor: AKS

2 czerwca o godzinie 16.00 w Księgarnio &Kawiarni Między Słowami w Rabce – Zdrój odbędą się warsztatu dziennikarskie dla najmłodszych.


Jak pisać? Muskając każde słowo, bawiąc się słowami, czy też prosto, odstawiając formę na dalszy plan, dbając jedynie o to, aby przekaz był dla każdego zrozumiały? Co to są atrakcyjne tytuły? Jak i gdzie poszukiwać atrakcyjne tematy? Jakie zadawać pytania?

Będziemy gromadzić gazety – dzienniki, tygodniki, miesięczniki i tworzyć kolorowe projekty dziennikarskie. Wycinać napisy, rozcinać poszczególne litery i układać nowe wyrazy. Popracujemy nad tym, aby mówić ładnie, starannie i składnie. Już 2 czerwca o godzinie 16.00 w Księgarnio &Kawiarni Między Słowami w Rabce – Zdrój uczestnicy warsztatów zamienią się w rasowych dziennikarzy prasowych i reporterów. 

Na początku jest zawsze ciekawość. Dlatego bardzo lubię zadawać pytania. I jeśli chodzi o mnie, ciekawszy jest sam proces zadawania pytań niż formułowania odpowiedzi – zauważa autorka warsztatów.

Ania Janik –Mucha – absolwentka filologii polskiej, teatrologii i dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2000 roku stale współpracuje z mediami (Teatr, Independent.pl, Gazeta Wyborcza, wortal e-teatr), biurami prasowymi największych festiwali kulturalnych i muzycznych w Polsce i zagranicą.

Prywatnie wraz z mężem organizuje koncerty w Klubie Czarny Kot w Mszanie Dolnej, dba o ich promocję w mediach lokalnych, tematycznych i ogólnopolskich. Wydaje tematycznego art zina Beskid Punkowy (http://www.beskidpunkowy.pl) . 

Więcej o Księgarnio& Kawiarni Między Słowami na stronie internetowej: http://www.ksiegarniakawiarnia.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży IAniołek duży IAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • „Lykorz mimo włosnyj wóli”„Lykorz mimo włosnyj wóli”Płyta DVD zawiera spektakl „Lykorz mimo włosnyj wóli” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 2 min.) Amatorski Zespół Teatralny im...
    30 zł
  • Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 
    50 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.