PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane, Nowy Targ

Zaproszenia

Droga na Harvard

Wtorek, 26 marca 2013 r.
Autor: AKS

Droga na HarvardAkademicki Klub Żeglarski nieoficjalnie inaugurując swoją działalność, w ścisłej współpracy z Władzami Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu organizuje dla powiatów tatrzańskiego i nowotarskiego niezwykłe spotkanie pod hasłem „Droga na Harvard”.


Spotkania z absolwentem Uniwersytetu Harvarda, członkiem Harvard Club of Poland, na które zapraszamy studentów, gimnazjalistów (klasa III) i licealistów, uczniów szkół średnich, odważnych i z pasją, odbędą się we wtorek 26 marca w Zakopanem i Nowym Targu, rozpoczynane o godz. 10.00 - w Zakopanem w ZSO I LO im. Oswalda Balzera ul. Słoneczna 1 i o godz. 14.00 – w PPWSZ w Nowym Targu ul. Kokoszków 71 . 

Celem spotkania jest zachęcenie uczniów, studentów i wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w konkursie, o którym szerzej na www.droganaharvard.pl. Zwycięzcy w nagrodę pojadą do Harvardu (wycieczka 10-dniowa do USA). Laureaci zostają objęci indywidualną opieką mentorską ze strony Stowarzyszenia Harvard Club of Poland i pomocą, jeśli zdecydują się studiować na renomowanych uczelniach zagranicznych w tym na Uniwersytecie Harvarda w USA.

Zgłoszenia indywidualne oraz szkół prosimy kierować pod numer telefoniczny +48662235613 (AKŻ) lub do biura prorektora Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu ewentualnie pod adres internetowy topwanta@gmail.com - w terminie do dnia 26.03.2013 do godziny 12.00.

Gościem, który wystąpi na spotkaniu "Droga na Harvard" jest Pan Jarosław Góra - absolwent Harvard Business School TGMP, rok 2001. Od 1996 roku Członek Zarządu Media Development Investment Fund, funduszu non for profit finansującego niezależne media w krajach stosujących opresje wobec wolności słowa - www.mdif.org. Pan Jarosław Góra jest również członkiem Kapituły konkursu "Droga na Harvard".

Ryszard Schaeffer – Komandor AKŻ w Nowym Targu

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisior "Kula Jadeitu"Wisior "Kula Jadeitu"Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...
    100 zł
  • Torebka filcowa IVTorebka filcowa IVTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamyka na zatrzaski. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Szerokość ok. 33 cm Wysokość ok. 31...
    130 zł
  • Spinka góralska ISpinka góralska IMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    170 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.