PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Kultura

Skazani na Tatry

Czwartek, 28 października 2010 r.
Autor: AKS

Skazani na TatryTatrzański Park Narodowy i Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatów tatrzańskiego oraz nowotarskiego do udziału w konkursie fotograficznym „Skazani na Tatry”. To kolejna odsłona projektu Akademia Tatry.


Celem konkursu jest próba pokazania za pomocą fotografii fenomenu przyciągania Tatr i odpowiedzi na pytanie, czy aktywność górska to tylko jedna z form spędzania wolnego czasu, czy też rodzaj uzależnienia.

Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie cztery zdjęcia pojedyncze bądź jeden fotoreportaż, w skład którego wejdzie od trzech do siedmiu fotografii. Zdjęcia do konkursu wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy przesłać drogą elektroniczną do 3 grudnia tego roku na adres skazaninatatry@tpn.pl lub dostarczyć na dowolnym nośniku elektronicznym do siedziby TPN, ul. Chałubińskiego 42a, 34-500 Zakopane.

Prace oceni jury w składzie: Paweł Skawiński – dyrektor TPN, Józef Brzuchacz, Magdalena Ciszewska-Rząsa, Zbigniew Ładygin i Bartłomiej Solik. Nagrodzone zdjęcia będzie można oglądać przez cały styczeń przyszłego roku w budynku Spichlerza w Kuźnicach. Wystawie będzie towarzyszył katalog.

Konkurs to część projektu pt. Akademia Tatry – kształtowanie postaw ekologicznych różnych grup użytkowników Tatr, współfinansowanego ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (Priorytet V Ochrona przyrody i kształtowanie postaw ekologicznych).

Więcej informacji na temat konkursu www.tpn.pl/nowosci/news/398/Konkurs-Fotograficzny-Skazani-na-Tatry.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 
    50 zł
  • Falkon szklany IIFalkon szklany IIFalkon szklany w postaci cylindra z lekko wklęsłymi ścianami, z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 35 cm, średnica 14 cm.
    130 zł
  • Torebka filcowa XVITorebka filcowa XVITorebka filcowa z ludowym motywem. Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki. Szerokość ok. 25 cm Wysokość ok. 30 cm Wysokość z rączkami ok. 94 cm Materiał: Filc...
    70 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.