PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Kultura

Teatr „Rabcio” w Zakopanem

Środa, 15 czerwca 2011 r.
Autor: Piotr Kyc

fot. Piotr KycW auli Zakopiańskiego Centrum Edukacji im. Heleny Modrzejewskiej w Zakopanem Teatr „Rabcio” wystawił sztukę pt. „Tygrysek Pietrek”. Na przedstawienie zaprosił dzieci Urząd Miasta Zakopane. Był to sympatyczny prezent z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Była sztuka, a nawet batonik wręczony na pożegnanie.


Od tego wydarzenie minęło parę dni, dlatego można do niego powrócić w domowych rozmowach z naszymi dziećmi.
Jeżeli powzięliśmy wiadomość, że nasze dziecko było na tej sztuce, to warto je o to zagadnąć. Proponujemy zestaw pytań od których rozpoczynamy rozmowę, np.: Jak było? Czy przedstawienie się podobało? Dlaczego? Czy tygrysek był sympatyczny? Co utracił, aby potem odzyskać? Jakich bohaterskich czynów dokonał?
Jak opowiadanie „nie idzie”, to zalecamy metodycznie skorzystać ze zdjęć umieszczonych na Watrze. Wspólne oglądanie fotografii nie tylko przypomni te radosne chwile, ale samo w sobie ma wartość.
Jeżeli nasze dziecko było na tej sztuce, a my o tym do tej pory nie wiemy – to źle.
Może nie mówi, bo i tak nas to nie interesuje...
Porozmawiajmy ze swoim dzieckiem. Jeżeli nie o sztuce „Rabcia” to o kończącym się roku szkolnym i wakacjach, które tuż, tuż. Od czegoś jednak trzeba zacząć.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.