Zakopane
Kultura
Kolędowanie na Harendzie
Wtorek, 6 stycznia 2015 r.
Autor: Piotr Kyc
Autor: Piotr Kyc
Na Harendzie po raz piąty, w święto Trzech Króli, odbyło się wspólne kolędowanie. Spotkanie organizowane co roku z inicjatywy siostry Bronisławy Wichary, która również całość przygotowała rozpoczęło przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 im.Jana Kasprowicza w Zakopanem. Po odśpiewaniu kolęd do których przygrywał Stanisław Kluś i rodzinna kapela Andrzeja Różaka organizatorzy zaprosili gości na poczęstunek. Życzenia obecnym na kolędowaniu mieszkańcom i gościom złożył Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula.
Organizatorzy dziękują rodzicom a szczególnie Elżbiecie Dudzik i Agnieszce Zielińskiej za pomoc w przygotowaniu wspólnego kolędowania.
Zobacz w naszym sklepie:
- „Zatraceniec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...40 zł - Torebka filcowa XVI
Torebka filcowa z ludowym motywem. Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki. Szerokość ok. 25 cm Wysokość ok. 30 cm Wysokość z rączkami ok. 94 cm Materiał: Filc...70 zł - Ludowe etui na tablet V
Ludowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł



