PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Kultura

Odszukajmy zaginione dzieło!

Piątek, 8 maja 2015 r.
Autor: Bożena Gąsienica

Odszukajmy zaginione dzieło!Tatrzański Park Narodowy oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Zakopanem zapraszają małych odkrywców na pełną przygód wyprawę - „Na ratunek Witkiewiczom”. Naszym celem będzie odnalezienie zaginionego obrazu autorstwa „Witkacego”. Być może na ślad zaginionego dzieła trafimy dzięki mapie, a może wskazówkom ukrytym gdzieś po drodze… Na pewno odwiedzimy miejsca ważne dla kultury, historii i przyrody Zakopanego. Na naszej trasie nie zabraknie budynku zaprojektowanego przez Stanisława Witkiewicza, muzeum autora bajki dla dzieci - „Koziołka Matołka”, czy Miejskiej Galerii Sztuki. Wyprawa rozpocznie się w Czytelni Oddziału dla Dzieci i Młodzieży MBP, a zakończy w „Tajemniczym Ogrodzie” Tatrzańskiego Parku Narodowego. Serdecznie zapraszamy do zabawy! Spotkanie 16 maja (sobota) 2015 r., godz. 15.00 Czytelnia Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem, ul. Zborowskiego 1. Czas trwania zabawy: 3,5 godz.


Uczestnicy(dzieci) biorące udział w zabawie muszą zgłosić się wraz z opiekunem. (Prosimy o zabranie kurtek przeciwdeszczowych)
Zakończenie w Tatrzańskim Parku Narodowym, ul. Chałubińskiego 42 a.

Udział w zabawie jest bezpłatny.
 
Zgłoszenia do GRY MIEJSKIEJ – „NA RATUNEK WITKIEWICZOM” przyjmowane są do czwartku (14 maja br.) poprzedzającego zabawę, do godziny 12.00. elektroniczna rejestracja uczestników: www.zaproszenia.zakopane.eu

Kontakt: tel. 18-20-140-06, e-mail: mlodziezowa@biblioteka.zakopane.eu
 
Szczegóły imprezy: www.biblioteka.zakopane.eu, www.tpn.pl

Instytucje wspierające:
Urząd Miasta Zakopane
Miejska Galeria Sztuki
Muzeum Tatrzańskie im. Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem
Robert Gąsienica Photographer

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce IIGrafika Folk w ramce IIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Torebka filcowa VIIITorebka filcowa VIIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Pasek ze sztucznego materiału...
    110 zł
  • Poduszka brązowaPoduszka brązowaPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 38 na 38 cm.
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.