PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Kultura

Odszukajmy zaginione dzieło!

Piątek, 8 maja 2015 r.
Autor: Bożena Gąsienica

Odszukajmy zaginione dzieło!Tatrzański Park Narodowy oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Zakopanem zapraszają małych odkrywców na pełną przygód wyprawę - „Na ratunek Witkiewiczom”. Naszym celem będzie odnalezienie zaginionego obrazu autorstwa „Witkacego”. Być może na ślad zaginionego dzieła trafimy dzięki mapie, a może wskazówkom ukrytym gdzieś po drodze… Na pewno odwiedzimy miejsca ważne dla kultury, historii i przyrody Zakopanego. Na naszej trasie nie zabraknie budynku zaprojektowanego przez Stanisława Witkiewicza, muzeum autora bajki dla dzieci - „Koziołka Matołka”, czy Miejskiej Galerii Sztuki. Wyprawa rozpocznie się w Czytelni Oddziału dla Dzieci i Młodzieży MBP, a zakończy w „Tajemniczym Ogrodzie” Tatrzańskiego Parku Narodowego. Serdecznie zapraszamy do zabawy! Spotkanie 16 maja (sobota) 2015 r., godz. 15.00 Czytelnia Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem, ul. Zborowskiego 1. Czas trwania zabawy: 3,5 godz.


Uczestnicy(dzieci) biorące udział w zabawie muszą zgłosić się wraz z opiekunem. (Prosimy o zabranie kurtek przeciwdeszczowych)
Zakończenie w Tatrzańskim Parku Narodowym, ul. Chałubińskiego 42 a.

Udział w zabawie jest bezpłatny.
 
Zgłoszenia do GRY MIEJSKIEJ – „NA RATUNEK WITKIEWICZOM” przyjmowane są do czwartku (14 maja br.) poprzedzającego zabawę, do godziny 12.00. elektroniczna rejestracja uczestników: www.zaproszenia.zakopane.eu

Kontakt: tel. 18-20-140-06, e-mail: mlodziezowa@biblioteka.zakopane.eu
 
Szczegóły imprezy: www.biblioteka.zakopane.eu, www.tpn.pl

Instytucje wspierające:
Urząd Miasta Zakopane
Miejska Galeria Sztuki
Muzeum Tatrzańskie im. Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem
Robert Gąsienica Photographer

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Trójeczka​"Wisiorek "Trójeczka​"Wisiorek z trzema koralikami w groszki. Obwód 76 cm.
    50 zł
  • Grafika Folk w ramce IIIGrafika Folk w ramce IIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Ludowe etui na tablet IIILudowe etui na tablet IIILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.