PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Lipiec 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Rozmaitości

Aplikacja dla turystów i mieszkańców

Środa, 25 lipca 2012 r.
Autor: Anna Karpiel-Semberecka

Aplikacja dla turystów i mieszkańców„Zakopane dla Ciebie” to teraz nie tylko portal kulturalno-informacyjny, ale także ciekawa i pożyteczna aplikacja na telefony komórkowe z systemem Android. - Aplikacja "Zakopane dla Ciebie" to szybka i skuteczna pomoc w dotarciu do najważniejszych informacji z Zakopanego, Podhala i Tatr. Dzięki niej dowiesz się, gdzie szukać np. aptek i bankomatów, karczm i stacji benzynowych, znajdziesz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych, poznasz szlaki turystyczne i zabytki architektury drewnianej – zapewniają twórcy programu.


„Zakopane dla Ciebie” to portal kulturalno-informacyjny promujący Zakopane, Podhale i Tatry, tworzony przez zakopiańczyków, krakusów i warszawiaków. Współpracuje także z Podhalańskim Serwisem Informacyjnym WATRA.

- Aplikacja powstała na nasze indywidualne zamówienie i współgra pod względem wyglądu i funkcjonalności ze stroną internetową portalu. Ponieważ nasza redakcja, to nie tylko zakopiańczycy, ale także ludzie z Krakowa i Warszawy, mieliśmy więc różne oczekiwania i potrzeby. Aplikacja musiała spełnić wszystkie, tak aby była przydatna zarówno turystom, jak i mieszkańcom – wyjaśnia redaktor naczelna „Zakopane dla Ciebie”  Ewa Matuszewska.

Oprócz ważnych adresów i telefonów użytkownicy aplikacji będą mieli dostęp także do bieżących informacji z Urzędu Miasta Zakopane i Biura Promocji Zakopanego, dowiedzą się o zbliżających się wydarzeniach i imprezach kulturalnych, znajdą tu także najciekawsze atrakcje Zakopanego i Podhala. Natomiast dzięki współpracy z TOPR-em aplikacja umożliwia bezpośrednie połączenie z numerem  ratunkowym, jeśli użytkownik telefonu będzie potrzebował pomocy w Tatrach.

-  Czekamy teraz na sugestie i uwagi użytkowników. Aplikacja będzie na bieżąco aktualizowana,. Planujemy również wprowadzenie wersji na iPhone – dodaje Ewa Matuszewska.

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie na stronie: http://aplikacja.zakopanedlaciebie.pl/

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Gwołtu, co sie nie robi”„Gwołtu, co sie nie robi”Płyta DVD zawiera spektakl „Gwołtu, co sie nie robi” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 2 godz. 3 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. J...
    30 zł
  • Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaGwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaZespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...
    25 zł
  • „Baby i Dezerterzy”„Baby i Dezerterzy”Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający...
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.