PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Rozmaitości

Cyrk Zalewski w Zakopanem

Poniedziałek, 22 lipca 2013 r.
Autor: Anna Karpiel-Semberecka

fot. Anna Karpiel-SembereckaW sobotę w Zakopanem wystąpił jeden z najbardziej znanych cyrków w Polsce - "Cyrk Zalewski". Na spektakl zostały zaproszone dzieci z Domu Dziecka, a gościem specjalnym był Stanisław Karpiel-Bułecka, uczestnik programów "Must Be the Music" i „Taniec z Gwiazdami” oraz lider zespołu Future Folk.


- Jest to dla mnie duża przyjemność, zwłaszcza dlatego, że mogę spotkać się tu z dziećmi z Domu Dziecka i wspólnie z nimi oglądać to wspaniałe przedstawienie. Kiedy ja byłem mały, to bardzo lubiłem cyrk, mam więc nadzieję, że także te dzieci będą to miło wspominać. Cieszę się, że „Cyrk Zelewski” wraz ze sponsorami przygotował dla nich tak wiele atrakcji – mówił Stanisław Karpiel-Bułecka, który wręczał dzieciom upominki.

Program bardzo podobał się nie tylko najmłodszym. Wszystkich zabawiał Clown Rigettii. Widzowie zobaczyli także pokaz lwów morskich, słoni afrykańskich, wielbłądów, ciekawe iluzje i akrobacje. Atrakcją przedstawienia byli artyści z Brazylii, którzy wykonywali trudne i niebezpieczne ewolucje na motorach wewnątrz wielkiej metalowej kuli. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także możliwość przejażdżki na wielbłądach.

"Cyrk Zalewski" jest organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Warszawie. W ciągu roku odwiedza ponad 200 miast, w każdym z nich 60 osobowa ekipa cyrku przedstawia niezwykłe spektakle, cieszące się ogromnym zainteresowaniem. W przyszłym roku odwiedzi Zakopane z nowym programem.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę IMagnes Folk na lodówkę IMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Torebka filcowa XVTorebka filcowa XVOkrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki.   Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...
    60 zł
  • Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 
    50 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.