Zakopane
Wiadomości
Opłatek Absolwentów "U Wnuka"
Niedziela, 20 grudnia 2009 r.
Autor: Piotr Kyc
Autor: Piotr Kyc
Stowarzyszenie Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Oswalda Balzera w Zakopanem zaprosiło swoich członków na spotkanie opłatkowe do Restauracji "U Wnuka", której działalności sięga jeszcze czasów sprzed powstania zakopiańskiej szkoły. Wszystkim absolwentom i nauczycielom życzymy wszelkiej pomyślności.
Zobacz w naszym sklepie:
- Okładka na zeszyt II
Ludowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23...30 zł - Magnes Folk na lodówkę VI
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Wisiorek "Trójeczka"
Wisiorek z trzema koralikami w groszki. Obwód 76 cm. 50 zł



