PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Odblaskowa Szkoła na Olczy

Poniedziałek, 29 października 2012 r.
Autor: Joanna Strączek

Odblaskowa Szkoła na OlczyW ramach podsumowania projektu „Odblaskowa Szkoła”, który organizowany jest w całej Małopolsce wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zakopanem zostali wyposażeni w elementy odblaskowe zwiększające ich bezpieczeństwo na drodze. Akcja ma formę konkursu wyróżniającego szkoły podstawowe najbardziej aktywnie propagujące konieczność noszenia przez dzieci elementów odblaskowych.


Organizatorem konkursu jest Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolskie Kuratorium Oświaty oraz Małopolski Urząd Wojewódzki. W czwartek 25 października w  Szkole Podstawowej nr 4 zostały podsumowane działania związane z tym projektem, a były to: konkurs plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły”, konkurs z zakresu wiedzy o ruchu drogowym, pogadanki, lekcje tematyczne, gazetki szkolne oraz inne ciekawe formy realizujące jak i promujące akcję. Projekt "Odblaskowa szkoła" przeprowadzili Joanna Strączek i Michał Bojda.

Laureaci konkursu plastycznego:

Dawid Strączek klasa 6

Magdalena Ustupska klasa 5

Paulina Marduła klasa 4A

Katarzyna Skupień klasa 4B

Jakub Migiel klasa 3

Wiktoria Krajewska klasa 2A

Jan Cudzich klasa 2B

Magdalena Król klasa 1A

Anna Kukuc klasa 1B

Wojciech Gut-Misiaga klasa 0

Laureaci konkursu z wiedzy:

Natalia Bachleda z klasy 6

Patryk Kukuc z klasy 6

Marcin Migiel z klasy 6

Bożena Mrowca Kuscorz z klasy 6

Ewa Wojciechowska z klasy 5

Jan Pawlikowski z klasy 4a 

Wojciech Joniak z klasy 4b

Zobacz w naszym sklepie:
  • Zbójnickie czakoZbójnickie czakoZbójnickie czako wykonane z sukna w kolorze brązowym z sztywną wkładką skórzaną. Czako posiada orle pióro z zdobioną metalową okuwką z mosiądzu. Z guzem zdobionym rozetą...
    950 zł
  • Flakon szklany IVFlakon szklany IVOkrągły falkon szklany z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 13,5 cm, średnica 18 cm (średnica podstawy 13,5 cm)
    90 zł
  • Okładka na zeszyt IIOkładka na zeszyt IILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23...
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.