PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Finałowe zjazdy w ramach cyklu TAURON Energy Ski Cup

Sobota, 24 kwietnia 2010 r.
Autor: AKS

Finałowe zjazdy w ramach cyklu TAURON Energy Ski CupOd połowy stycznia 2010r. realizowany jest projekt pt. TAURON PRO SKI, którego Sponsorem i Partnerem jest Koncern Energetyczny TAURON Polska Energia. W ramach projektu odbył się cykl zawodów narciarskich pt. TAURON Family Cup dla narciarzy amatorów oraz cykl prowadzony przez p. Andrzeja Bachlede Curuś pt. TAURON Energy Ski Cup dla młodzieży trenującej zawodowo narciarstwo w klubach narciarskich w całej Polsce.


W ramach Tauron Family Cup odbyło się 18 edycji regionalnych z 3-dniowym finałem, który odbył się na początku marca w Ośrodku Narciarskim Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla.

W dniu 24 kwietnia 2010r. (sobota) w Zakopanem na stoku „Pod Krokwią”, odbędą się finałowe zjazdy w ramach cyklu TAURON Energy Ski Cup. Zgodnie z pomysłem p. Andrzeja Bachledy cykl ten ma służyć wybraniu grupy 16 osób, które będą uczestniczyły w kilkuletnim programie szkoleniowym przygotowującym ich do udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Soczi w 2014 roku.

Po 4 edycjach regionalnych, z każdorazowo startujących 70 młodych ludzi, została ustalona czołówka zawodników, którzy zmierzą się w slalomie równoległym podczas finału w dwóch grupach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców. Łącznie do finału zostało dopuszczonych 32 osoby (po 8 osób z każdej grupy).

Firma Tauron Polska Energia zaangażowała się znacząco w promocje sportów zimowych, a sponsorowany przez Tauron Polska Energia, projekt dał nadzieję polskim kibicom oraz miłośnikom narciarstwa alpejskiego, aby na przestrzeni najbliższych lat wyszkolić kilku zawodników na miarę Adama Małysza lub Justyny Kowalczyk, którzy dostarczą nam tak samo wielu pozytywnych emocji.

Wszystkich kibiców ZAPRASZAMY do Zakopanego na zmagania finalistów zawodów TAURON Energy Ski Cup w dniu 24 kwietnia 2010r. na stok „Pod Krokwią” od godz. 09.00.

Partnerem projektu jest Miasto ZAKOPANE

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet VLudowe etui na tablet VLudowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Ludowe etui na telefon IILudowe etui na telefon IILudowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm
    25 zł
  • Saszetka ISaszetka ISaszetka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 22 cm. Wysokość ok. 18 cm Materiał: Filc...
    50 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.