PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Paka w górach czyli VI Zakopiańskie Konfrontacje Kabaretowe

Sobota, 31 lipca 2010 r.
Autor: AKS

Paka w górach czyli VI Zakopiańskie Konfrontacje KabaretowePo raz szósty krakowska PAKA wraz z Biurem Promocji Zakopanego organizuje kabaretowy wieczór pod Tatrami. W tym roku prawdziwa gratka, czyli jeden z najbardziej lubianych i energetycznych kabaretów - ŁOWCY.B.


Spotkanie z nimi dostarcza niezapomnianych wrażeń i wyczerpuje z powodu nieustannego śmiechu! Prawdziwa uczta nieokiełznanej niczym radości. Kabaret zbiera nagrody na wszystkich kolejnych festiwalach, jest oczywiście laureatem I miejsca Przeglądu Kabaretów PAKA.

W koncercie wystąpi również młodziutki, ale bardzo obiecujący kabareciarz Marcin Stręk z  zawodu architekt krajobrazu czyli czasem coś narysuje a czasem pokieruje glebogryzarką. Fan starych komputerów i filmów  s-f z lat '80. Przygodę z występami przed publicznością zaczął podczas Mazurskiej Nocy Kabaretowej w 2007 roku jako uczestnik Warsztatów Kabaretowych. W 2009 r. podczas serii występów w warszawskim klubie Lorelei śpiewając piosenki z repertuaru Franka Sinatry, Gumisie w wersji jazz czy też imitując starą płytę uzyskał tytuł Ulubieńca Publiczności. Pod koniec 2009 prowadził imprezy z cyklu Stand Up w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie by w styczniu 2010 z roli konferansjera przemienić się w pełnoprawnego komika. W trakcie tegorocznego przeglądu PAKA dotarł do Wieczoru Ostatniej Szansy gdzie głosami publiczności odebrał srebrny medal.

 

ZAPRASZAMY NA NIEZAPOMNIANY WIECZÓR W ZAKOPANEM!

31. lipca, godz. 19.30, namiot Dolna Rówień Krupowa.

Bilety na stronach: www.paka.pl, www.biletynakabarety.pl,

oraz w Biurze Promocji Zakopanego i Centrum Informacji Turystycznej.

Ceny: 45 zł sektor A, 35 zł sektor B.

 

 

Trochę historii:

Pierwsze Zimowe Konfrontacje Kabaretowe odbyły się w Zakopanem w 2005 roku (17-19 lutego). Podczas trzech wypełnionych emocjami dni na scenie kina Sokół swoje autorskie programy zaprezentowali: spadkobiercy słynnej, choć już nie istniejącej zielonogórskiej grupy Potem, czyli kabaret Hrabi, celująca w absurdzie krakowska Formacja Chatelet, iście teatralna Grupa Rafała Kmity, prze-muzyczna Grupa MoCarta oraz dwa jednoosobowe zespoły – rozgadany Tomasz Jachimek (bardziej znany jako Jachim Presents) i milczący Ireneusz Krosny. Zabawę z sukcesem poprowadzili zaprawieni w „Maratonie uśmiechu” Adamowie – Małczyk i Grzanka, a gospodarzem był góralski kabaret Truteń.

W kolejnych latach wystąpili m.in. Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Kabaret To za Duże Słowo, Kabaret Moralnego Niepokoju, Artur Andrus i wielu innych.

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Lykorz mimo włosnyj wóli”„Lykorz mimo włosnyj wóli”Płyta DVD zawiera spektakl „Lykorz mimo włosnyj wóli” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 2 min.) Amatorski Zespół Teatralny im...
    30 zł
  • Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletka, z koralików z korala fasetowanego, rurek - koral i pastylek - szkło. Plus masa perłowa - zawieszka. Obw 20,5 cm
    70 zł
  • Obraz olejny Folk IObraz olejny Folk IObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    350 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.