PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Paka w górach czyli VI Zakopiańskie Konfrontacje Kabaretowe

Sobota, 31 lipca 2010 r.
Autor: AKS

Paka w górach czyli VI Zakopiańskie Konfrontacje KabaretowePo raz szósty krakowska PAKA wraz z Biurem Promocji Zakopanego organizuje kabaretowy wieczór pod Tatrami. W tym roku prawdziwa gratka, czyli jeden z najbardziej lubianych i energetycznych kabaretów - ŁOWCY.B.


Spotkanie z nimi dostarcza niezapomnianych wrażeń i wyczerpuje z powodu nieustannego śmiechu! Prawdziwa uczta nieokiełznanej niczym radości. Kabaret zbiera nagrody na wszystkich kolejnych festiwalach, jest oczywiście laureatem I miejsca Przeglądu Kabaretów PAKA.

W koncercie wystąpi również młodziutki, ale bardzo obiecujący kabareciarz Marcin Stręk z  zawodu architekt krajobrazu czyli czasem coś narysuje a czasem pokieruje glebogryzarką. Fan starych komputerów i filmów  s-f z lat '80. Przygodę z występami przed publicznością zaczął podczas Mazurskiej Nocy Kabaretowej w 2007 roku jako uczestnik Warsztatów Kabaretowych. W 2009 r. podczas serii występów w warszawskim klubie Lorelei śpiewając piosenki z repertuaru Franka Sinatry, Gumisie w wersji jazz czy też imitując starą płytę uzyskał tytuł Ulubieńca Publiczności. Pod koniec 2009 prowadził imprezy z cyklu Stand Up w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie by w styczniu 2010 z roli konferansjera przemienić się w pełnoprawnego komika. W trakcie tegorocznego przeglądu PAKA dotarł do Wieczoru Ostatniej Szansy gdzie głosami publiczności odebrał srebrny medal.

 

ZAPRASZAMY NA NIEZAPOMNIANY WIECZÓR W ZAKOPANEM!

31. lipca, godz. 19.30, namiot Dolna Rówień Krupowa.

Bilety na stronach: www.paka.pl, www.biletynakabarety.pl,

oraz w Biurze Promocji Zakopanego i Centrum Informacji Turystycznej.

Ceny: 45 zł sektor A, 35 zł sektor B.

 

 

Trochę historii:

Pierwsze Zimowe Konfrontacje Kabaretowe odbyły się w Zakopanem w 2005 roku (17-19 lutego). Podczas trzech wypełnionych emocjami dni na scenie kina Sokół swoje autorskie programy zaprezentowali: spadkobiercy słynnej, choć już nie istniejącej zielonogórskiej grupy Potem, czyli kabaret Hrabi, celująca w absurdzie krakowska Formacja Chatelet, iście teatralna Grupa Rafała Kmity, prze-muzyczna Grupa MoCarta oraz dwa jednoosobowe zespoły – rozgadany Tomasz Jachimek (bardziej znany jako Jachim Presents) i milczący Ireneusz Krosny. Zabawę z sukcesem poprowadzili zaprawieni w „Maratonie uśmiechu” Adamowie – Małczyk i Grzanka, a gospodarzem był góralski kabaret Truteń.

W kolejnych latach wystąpili m.in. Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Kabaret To za Duże Słowo, Kabaret Moralnego Niepokoju, Artur Andrus i wielu innych.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet IVLudowe etui na tablet IVLudowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • "Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć" - 40 stronnicowy album z fotografiami Grzegorza Gałązki i tekstem Ks. Władysława Mariana Zarębczana. Wydawnictwo MICHALINEUM. My, górale...
    40 zł
  • Korale folkowe IKorale folkowe IKorale folkowe wykonane z zielonego tybetu i żółtej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 106 cm.
    70 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.