PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Parada Kibiców Zakopane 2011

Sobota, 22 stycznia 2011 r.
Autor: AKS

Parada Kibiców Zakopane 201122 stycznia 2011, tuż przed rozpoczęciem zawodów Pucharu Świata FIS w Skokach Narciarskich, ulicami Zakopanego przejdzie wielka Parada Kibiców. Fani Adama Małysza – najlepsi kibice świata, sportowcy, gwiazdy, dziennikarze oraz przedstawiciele miasta Zakopane po raz pierwszy zainaugurują w ten sposób to wielkie sportowe wydarzenie.


Parada pod hasłem „Wielkie Granie, Wielkie Skakanie” wyruszy o godzinie 11.00 z Alei 3-go Maja i przejdzie ulicami miasta (Zamoyskiego i Bronisława Czecha) w kierunku Wielkiej Krokwi. Uczestnicy będą się bawić na ruchomych platformach, które zawiozą ich w okolice Wielkiej Krokwi.

Organizatorzy Parady, agencja Testa Communications i Radio ESKA, przewidzieli liczne atrakcje. Wystąpi wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej, m. in. Patrycja Markowska, Robert M oraz zespół IRA. Na platformach zagra też Puoteck z Radia ESKA. Przeprowadzone zostaną konkursy dla kibiców z atrakcyjnymi nagrodami. Wielkim Finałem Parady będzie wejście wszystkich uczestników na trybuny (na podstawie ważnego biletu).

Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem jest jednym z najbardziej znanych i popularnych wydarzeń sportowych w Polsce. Co roku z tej okazji do stolicy polskich Tatr ściągają tysiące kibiców z całego świata. Wyjątkowa atmosfera, jaka panuje podczas zawodów i sportowe emocje, które im towarzyszą sprawiają, że na trybunach zasiadają też znane osobistości świata kultury i polityki. Parada będzie zatem doskonałą okazją do integracji wszystkich uczestników i kibiców zawodów na Wielkiej Krokwi.

Patronami Parady Kibiców są: Tatrzański Związek Narciarski, Polski Związek Narciarski, Burmistrz Miasta Zakopane, Starosta Powiatu Tatrzańskiego, Biuro Promocji Miasta Zakopane oraz Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury.

Mediami wspierającymi Paradę są: Radio ESKA, Radio WAWa, Super Express, Skionline.pl oraz Wirtualna Polska.

Organizator: Testa Communications.

Zobacz w naszym sklepie:
  • 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem100-lecie LO im. O. Balzera w ZakopanemDwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego  im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...
    25 zł
  • „Baby i Dezerterzy”„Baby i Dezerterzy”Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający...
    30 zł
  • Flakon szklany IIIFlakon szklany IIIFalkon szklany w postaci cylindra z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, średnica 15 cm.
    90 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.