PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Turniej Mini Brydża dla dzieci i młodzieży

Piątek, 17 czerwca 2011 r.
Autor: AKS

Turniej Mini Brydża dla dzieci i młodzieżyW piątek 17 czerwca w Gimnazjum numer 1 przy ul. Nowotarskiej w Zakopanem rozegrany zostanie Turniej Mini Brydża dla dzieci i młodzieży z klas 4, 5 i 6 oraz I gimnazjum. Organizatorzy zapraszają dzieci z Zakopanego i okolicy.


Wymagane umiejętności są bardzo niewielkie: znajomość kolorów (pik, kier, karo, trefl), figur (as, król, dama, walet) oraz umiejętność trzymania w ręce wachlarza złożonego z 13 kart. Mini brydż to bardzo uproszczona wersja prawdziwego brydża sportowego – poznanie podstawowych zasad umożliwiających udział w turnieju zajmie wam kilkanaście minut.

Turniej poprowadzi Krzysztof Ziewacz, trener brydża sportowego z Tarnowa, założyciel Tarnowskiej Akademii Brydżowych Umiejętności (TABU). Patronat nad turniejem objął serwis internetowy www.discoverzakopane.pl. Sponsorami nagród są: Biuro Turystyczne Strama, Zakopane Segway Team, Adventure Park Przygody na Gubałówce, serwis internetowy www.zakopanedomki.com, Tarnowska Akademia Brydżowych Umiejętności, Stajnia Konsul i sklep internetowy www.tatra-sport.pl.

Wszystkie dzieci, którym zabawa z kartami przypadnie do gustu zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach, prowadzonych przez pana Krzysztofa Ziewacza w Stasikówce (pensjonat u Pradziada Stasikówka 74B) w dniach 18, 19 i 20 czerwca od 15.00 do 18.00.

Kolejna szansa na doskonalenie umiejętności z zakresu mini brydża i naukę podstaw prawdziwego brydża sportowego pojawi się już na początku wakacji. W dniach 28 czerwiec – 5 lipiec w Stasikówce odbędzie się Brydżowa Półkolonia. Program zajęć wygląda następująco:

15.00-16.00 zajęcia praktyczno-teoretyczne (brydż)
16.00-17.00 rekreacja (gry i zabawy ruchowe)
17.00-18.00 ćwiczenia praktyczne (brydż)
18.15 kolacja
19.00-21.30 Turniej MinBrydża (pod koniec turnusu zawody prawdziwie brydżowe)

Koszt 200 zł za 8 dni (popołudnia i wieczory)
Cena zawiera: 8 kolacji, 16 zajęć tematycznych + pomoce w wersji papierowej i elektronicznej, 8 turniejów oraz upominek.

Pod koniec turnusu być może uda się wdrożyć nowych adeptów w arkana brydża i uczestnicy zagrają jeden lub nawet kilka prawdziwie brydżowych turniejów z ich rówieśnikami, a zarazem uczestnikami równolegle odbywającego się obozu brydżowego.

Dodatkowych informacji na temat półkolonii udzieli p. Ziewacz podczas piątkowego turnieju.

Zapraszam bardzo serdecznie do udziału w naszym pierwszym Turnieju Mini Brydża

Barbara Gąsienica-Józkowy

www.bridge.altius.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Agatka"Naszyjnik "Agatka"Naszyjnik z pięknych fasetowanych kul agatu /średnica 1 cm./. Obwód 52 cm. Rurki  i kulki z metalu antyalergicznego. Zapięcie posrebrzane.
    75 zł
  • Spinka góralska XSpinka góralska XMetalowa, mała spinka góralska w kolorze srebrnym z wizerunkiem jelonka w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    140 zł
  • „Baby i Dezerterzy”„Baby i Dezerterzy”Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający...
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.