PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Turniej Mini Brydża dla dzieci i młodzieży

Piątek, 17 czerwca 2011 r.
Autor: AKS

Turniej Mini Brydża dla dzieci i młodzieżyW piątek 17 czerwca w Gimnazjum numer 1 przy ul. Nowotarskiej w Zakopanem rozegrany zostanie Turniej Mini Brydża dla dzieci i młodzieży z klas 4, 5 i 6 oraz I gimnazjum. Organizatorzy zapraszają dzieci z Zakopanego i okolicy.


Wymagane umiejętności są bardzo niewielkie: znajomość kolorów (pik, kier, karo, trefl), figur (as, król, dama, walet) oraz umiejętność trzymania w ręce wachlarza złożonego z 13 kart. Mini brydż to bardzo uproszczona wersja prawdziwego brydża sportowego – poznanie podstawowych zasad umożliwiających udział w turnieju zajmie wam kilkanaście minut.

Turniej poprowadzi Krzysztof Ziewacz, trener brydża sportowego z Tarnowa, założyciel Tarnowskiej Akademii Brydżowych Umiejętności (TABU). Patronat nad turniejem objął serwis internetowy www.discoverzakopane.pl. Sponsorami nagród są: Biuro Turystyczne Strama, Zakopane Segway Team, Adventure Park Przygody na Gubałówce, serwis internetowy www.zakopanedomki.com, Tarnowska Akademia Brydżowych Umiejętności, Stajnia Konsul i sklep internetowy www.tatra-sport.pl.

Wszystkie dzieci, którym zabawa z kartami przypadnie do gustu zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach, prowadzonych przez pana Krzysztofa Ziewacza w Stasikówce (pensjonat u Pradziada Stasikówka 74B) w dniach 18, 19 i 20 czerwca od 15.00 do 18.00.

Kolejna szansa na doskonalenie umiejętności z zakresu mini brydża i naukę podstaw prawdziwego brydża sportowego pojawi się już na początku wakacji. W dniach 28 czerwiec – 5 lipiec w Stasikówce odbędzie się Brydżowa Półkolonia. Program zajęć wygląda następująco:

15.00-16.00 zajęcia praktyczno-teoretyczne (brydż)
16.00-17.00 rekreacja (gry i zabawy ruchowe)
17.00-18.00 ćwiczenia praktyczne (brydż)
18.15 kolacja
19.00-21.30 Turniej MinBrydża (pod koniec turnusu zawody prawdziwie brydżowe)

Koszt 200 zł za 8 dni (popołudnia i wieczory)
Cena zawiera: 8 kolacji, 16 zajęć tematycznych + pomoce w wersji papierowej i elektronicznej, 8 turniejów oraz upominek.

Pod koniec turnusu być może uda się wdrożyć nowych adeptów w arkana brydża i uczestnicy zagrają jeden lub nawet kilka prawdziwie brydżowych turniejów z ich rówieśnikami, a zarazem uczestnikami równolegle odbywającego się obozu brydżowego.

Dodatkowych informacji na temat półkolonii udzieli p. Ziewacz podczas piątkowego turnieju.

Zapraszam bardzo serdecznie do udziału w naszym pierwszym Turnieju Mini Brydża

Barbara Gąsienica-Józkowy

www.bridge.altius.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę XMagnes Folk na lodówkę XMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Korale folkowe IKorale folkowe IKorale folkowe wykonane z zielonego tybetu i żółtej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 106 cm.
    70 zł
  • Torebka filcowa IVTorebka filcowa IVTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamyka na zatrzaski. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Szerokość ok. 33 cm Wysokość ok. 31...
    130 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.