PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Patronat medialny WATRA

Już po raz czwarty Anioły zagoszczą w Zakopanem!

Sobota, 17 grudnia 2016 r.
Autor: Katarzyna Kossowska

Już po raz czwarty Anioły zagoszczą w Zakopanem!Galeria pod Makiem oraz Restauracja Javorina zapraszają na czwartą edycję Aniołów pod Tatrami! Wernisaż wystawy będzie miał miejsce 17 grudnia (sobota) o godzinie 19.00 przy ul. Strążyskiej 1 w Zakopanem. Chcielibyśmy po za uroczystym otwarciem nowej ekspozycji przeprowadzić przedświąteczne rozśpiewanie, które poprowadzą: Karolina Sypniewska, Piotr Majerczyk (Siwy dym), Grzegorz Kapcia i Jerzy Romanek.


Anioły pod Tatrami to projekt artystyczny dedykowany zarówno Zakopiańczykom jak i turystom, którzy zechcą spędzić czas Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra bądź zimowy urlop w Zakopanem. Honorowy patronat nad wystawą objął Burmistrz Miasta Zakopane.

Chcielibyśmy również tego wieczoru znowu zrobić wspólnie coś dobrego. Tym razem pragniemy wspomóc długotrwałe leczenie naszej koleżanki Izy Soroczyńskiej – absolwentki Szkoły artystycznej im. Kenara w Zakopanem. Podczas wernisażu przeprowadzimy aukcję artystycznych „fantów”. Iza aktualnie jest w szpitalu po jednym z zabiegów. Po wyjściu czeka ją kolejna operacja, ale kiedy, tego jeszcze nie wie nikt, gdyż w pierwszej kolejności jej organizm musi się podreperować, aby znieść kolejne trudy leczenia.

Wszystkie prezentowane na wystawie prace są na sprzedaż.

Wystawa została objęta patronatem medialnym: 
Tygodnik Podhalański, Inforgram, Region Tatry kalendarium, ZakopanedlaCiebie.pl, Watra.pl, MalopolskaOnline.pl, Podhale24.pl 

Organizatorzy:
Galeria pod makiem, Restauracja Javorina

Zobacz w naszym sklepie:

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.