PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Kryminalne historie w Tatrach | Spotkanie premierowe z Mariuszem Koperskim

Sobota, 23 marca 2019 r.
Autor: Aleksandra Wach

Kryminalne historie w Tatrach | Spotkanie premierowe z Mariuszem KoperskimZapraszamy na premierowe spotkanie autorskie z Mariuszem Koperskim dotyczące jego nowej zakopiańskiej powieści kryminalnej "Giełda milionerów", które odbędzie się w sobotę 23 marca o godzinie 17:00 w Kawiarni Panoramika (Nosalowy Dwór Resort & SPA Zakopane) przy ul. Oswalda Balzera 21d. Spotkanie poprowadzi Maciej Krupa, zakopiański przewodnik, dziennikarz i pisarz.


O KSIĄŻCE:
 
W Zakopanem nie może wydarzyć się nic złego? Mariusz Koperski pokazuje, że to tylko złudzenie. „ Giełda milionerów” to książka silnie zakorzeniona w zakopiańskich realiach. Ułatwia to autorowi doskonała znajomość Podhala, na którym mieszka od 25 lat. Autor uchwycił klimat regionu, jego tajemnice i nieznane historie ze świata biznesu i polityki. Stolica Tatr staje się w powieści Mariusza Koperskiego miejscem brutalnej i niezrozumiałej zbrodni. Co jest jej powodem? Wielkie pieniądze? Konflikty miejscowych bogaczy i filantropów? A może tajemnica z przeszłości?
 
Mariusz Koperski kapitalnie prowadzi fabułę powieści. Sposób, w jaki rozwija akcję, przywodzi na myśl najlepsze skandynawskie kryminały. Zakopiańska powieści kryminalna w księgarniach już 27 marca.
 
Mariusz Koperski – z wykształcenia jest filologiem germańskim, literaturoznawcą. Były wiceburmistrz Zakopanego. Pracował jako nauczyciel, dyrektor szkoły, urzędnik miejski i dziennikarz. Debiutował w 2015 roku świetnie przyjętą przez czytelników powieścią „Śmierć samobójców”. Autor jest jedynym takim autorem zakopiańskich kryminałów w Polsce. „Giełda milionerów” to jego trzecia powieść.
Zobacz w naszym sklepie:
  • Spinka góralska XVIISpinka góralska XVIIMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7 cm, długość (z przekolacem) 18,5 cm.
    350 zł
  • Grafika Folk w ramce XGrafika Folk w ramce XGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Muzycko piknie gros... - Kapela ZokopianyMuzycko piknie gros... - Kapela ZokopianyTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują:  Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Henryk Krzeptowski, Józef Chyc, Zofia...
    40 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.